1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tło textbox'ów.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Flapyxb, Czerwiec 3, 2010.

1. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Proponuje zmienić tło textbox'ów (te okna w których piszecie posty, tematy, spamujecie etc.) na kolor biały albo przynajmniej jaśniejszy ponieważ nie widać w nim słów podkreślonych przez Operę (błędy ortograficzne). Może na monitorach cos widac ale jak korzysta się z 40-o calowego telewizora.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    e napisy są zielone pokreślenie czerwone ogólnie wszystko widać nie wiem co masz nie tak .

4. livingfear

livingfear Guest

Mnie wszystko pasuje w tej kwestii.
    Nie widzę potrzeby zmieniać kolorystyki.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja tez czasami pisze z PS3 i nie mam zanego problemu z rozczytaniem. Ogolnie jest dobrze tak jak jest teraz. Poza tym bialy kolor by nie pasowal.

Wczytywanie...

Poleć forum