1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tłumaczenie początkujacemu

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez Krav53, Luty 23, 2013.

1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Witam jakoż ze dopiero teraz wgralem lt 3.0 (wczesniej lt +1.1 dobre czasy) nie jestem na "topie" :nonchalance:, wiec prosze mi wytlumaczyc co mam zrobic od poczatku do konca , jest tyle tych temetow ze nie wiem od czego zaczac , chcialbym zeby w tym temacie znalazla sie odpowiedz na wszystko.
    Wiec planuje zakup NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 REWIZJA B + NERO (3030077973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nada się ?
    I od czego mam zacząc , jak go przerobic zebym mogl nagrywac, jak i jaki fw wgrac plytki napewo beda PLATINUM , jak sprawdzic ID plyty?
    Czy sa fw do innych nagrywarek?
    Dziękuje z góry i pozdrawiam.:chuncky:
    btw. jak sie dostaje bana na konsole , znaczy na profil (tez?) to gry dodane z pc tez poleca?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    1 osoba to lubi.
  4. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik