Tłumaczymy GTA IV czyli prace czas zacząć - potrzebna pomoc ludu!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Forumowicze. Czas najwyższy zacząć prace polonizacyjne nad ów grą. By tego dokonać, potrzebuję plików ze spolszczenia grupy PLProjekt, ze strony GTAPOLSKA.PL - spolszczenie GTA 4, GTA IV, łatka polonizacyjna, polonizacja gry. Jako, że nie mam wersji pecetowej gry, czy mógłby ktoś zainstalować spolszczenie i podsunąć mi pliki podmienione przez instalator spolszczenia (chyba tylko common.rpf, chociaż nie wiem, czy jeszcze coś ów instalator podmienia)?



Dyskusje prowadzimy tylko na temat spolszczenia GTA, wszelkie inne posty będą kasowane i wynagradzane./BloodD
 

bgszef

Banned
Myslisz, ze gdyby dalo rade to zrobic to juz by nie zostalo to zrobione? Anyway fajnie by bylo, gdyby gta bylo po polsku ;P
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Da radę, gdyż dzisiaj zacząłem się tym bawić i mam już spolonizowane menu główne i wszystko działa. Zresztą spójrz w przeszłość i zobacz, kto przetłumaczył CoJ2 na xboksa zanim jeszcze wyszła oficjalna polonizacja... Zresztą, jeżeli nikt nie będzie chciał pomóc, będę musiał dekompilować instalator spolszczenia, a nie chcę się w to bawić (chociaż instalator zrobiony przez NSIS to nie taka trudna robota, chyba, że wspomogli się DCryptDll).
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A w czym konkretnie chcesz pomocy ?
Tłumaczenie dialogów itp ? Zawsze można się pobawić tylko jak chcesz to robić z innymi na odległość potrzebne jest dobre zgranie ze sobą.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Pomocy w tłumaczeniu nie trzeba, bo spolszczenie pecetowe zostało wykonane przez grupę plProjekt. Przeczytaj dokładnie mój pierwszy post, a nie tylko jego tytuł, to dowiesz się, czego potrzebuję.

EDIT: Ściągnąłem osobno angielski plik american.gxt (plik językowy) z wersji pecetowej - struktura pliku a nawet treść, jest IDENTYCZNA jak w wersji xboksowej. Polonizacja nie będzie tak trudna, jak podejrzewałem. Potrzebuję tylko plików z polonizacji pecetowej.
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
napiszcie jakie to są dokładnie pliki to prześlę je wam.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
common.rpf (waży około 16mb), ale wyślij mi go dopiero po spolszczeniu polonizacją dostępną na gtapolska.pl. Potrzebny jest też plik, który też ma rozszerzenie rpf i waży około 60mb (nie wiem jak nazywa się w wersji na pc, na xboksie ma nazwę xbox360.rpf). W tym drugim pliku są polskie czcionki, niezbędne do dobrej polonizacji z polskimi znakami.

To, co chcemy tutaj zrobić, jest nielegalne (kopia gry na x360). Nie udostępnią mi plików.

edit: No i co z tym plikiem? Nadal go nie otrzymałem...
 

mat1210

Użytkownik
Użytkownik
jezeli nikt nie ma to ja moglbym ci przesal ale dopiero jak sciagne bo nie mam tez na dysku. co potrwa ok. 2 dni.
 

lukasz2110

Użytkownik
Użytkownik
cze,
I jak posuwają sie prace nad spolszczeniem jesli nikt ci nieprzeslal to napisz to to ci to przesle. Tylko te 2 pliki co podałeś czy moze inne jeszcze? I tak screena jak to menu po polsku wygladą co spolszczyłeś!!!
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Too late
 

RGSC

Świeżak
Świeżak
W końcu dla Wszystkich.

Działa w 100% na Ixtreme i XBR.

Brak polskiej czcionki.

Instalacja przez podmianę pliku w obrazie gry.


http://webfile.ru/4432852


Pozdrawiam.
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś dać screeny jak to wygląda w ruchu??
 

Batonax

Użytkownik
Użytkownik
O ile na pewno działa. Byłoby magicznie :D

Czekamy na screeny!
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
cały wątek fabularny jest spolszczony ?
 

lukasz2110

Użytkownik
Użytkownik
Mogę podpiąć dysk z xbox do pc i tam to wgrac czy musze na nowo to nagrywac na płytkę?
 

Batonax

Użytkownik
Użytkownik
Mogę podpiąć dysk z xbox do pc i tam to wgrac czy musze na nowo to nagrywac na płytkę?
na nowo, w obrazie musisz podmienić ten pliczek
 

SirArczi

Użytkownik
Użytkownik
Hmm a czym najlepiej edytowac obraz aby dzialal pozniej na Xie
 

elosiema

Banned
Hmm a czym najlepiej edytowac obraz aby dzialal pozniej na Xie
Ja używałem XBOX BACKUP CREATOR
BTW:Serio to jest spolszczenie z usuniętymi krzakami?Sprawdzał to ktoś?Jeżeli tak to szkoda że dopiero teraz bo własnie przeszedłem gta4
 

swiniq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
DZIALA!!!!!!!!!! Menu, dialogi przetlumaczone!!!!!!!!!! Jak zainstaluje na dysk to biore sie za gre i moze porobie jakies fotki.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom