1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

to be or not to be... a raczej xbox or nothing

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez eekz, Styczeń 28, 2009.

1. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Najpierw wypadało by się przywitać. A więc siema z rana.
    Teraz do sedna.
    Od zawsze byłem zwolennikiem SONY. Pamiętam pierwsze wojny PSX'a z innymi konsolami, jak też nadejście PS2. Ba! Jestem na tyle stary i spróchniały, że pamiętam jakim to szokiem było wprowadzenie dysków twardych większych niż 30MB! A że o wprowadzeniu pierwszych CD-ROMów nie wspomnę.. Ale znów odbiegam od tematu.
    Może i mam swoje lata, a jednak mam też swoje odchyły. Otóż zachciało mi się znów w coś pograć... (najbardziej w Final Fantasy, ale do niego jeszcze daleko :confused:) Ostatnie 3 tygodnie spędziłem na czytaniu przeróżnych forów tematycznych zarówno iksboksa, jak też PS3. Na wstępie powiem, że NADAL mnie iksboks do siebie nie przekonuje. Być może to fakt tego, iż jestem wierny do końca swoim przekonaniom, a być może dla tego, że.. uwielbiam god of war :D Tak czy inaczej, nie zagłębiając się w to dalej - nie interesuje mnie to, która konsola jest lepsza, a która gorsza. Obie są równe sobie pod pewnymi kryteriami. Nie interesuje mnie na którą są lepsze gry itp. bo obie konsole mają swoje flagowe tytuły..
    Jednak teraz już pisząc konkretnie o tym co chciałem:
    Wprost - mimo tego, że jestem fanem PS3 to go nie kupię. Powód? Bardzo prosty - nie mam TV w HD. Nie mam zamiaru kupować kolejnego telewizora do domu dla głupich gier (żona by mnie zabiła :DD). Jestem więc niejako zmuszony do kupna xboxa, który to z tego co się doczytałem ma możliwość śmigania na normalnym tv (prawda?). Na chwilę obecną nie jestem jakimś jego wielkim entuzjastą, ale kto wie. Zawsze przychodzi w końcu jakiś moment na zmiany.. Czas pokaże. Jedyną rzeczą która mnie trochę do niego chociaż trochę przekonuje, to jego nazwa - X (geneza i rozwinięcie mójego nicka - eekz czyt. iks :confused:).

Tak więc kieruję do Was ostateczne pytanie.. Czy warto?
    Czy warto kupić xboxa tylko po to, żeby sobie pograć i zaspokoić swojego 'wewnętrznego zajoba'? Nie chodzi mi tu o pisanie plusów i minusów. Nie chodzi mi o to która konsola jest lepsza. Nie zasypuję Was żadnymi pytaniami natury technicznej. Pytam tylko wprost - Czy nie żałujecie kupna konsoli? Czy ona Was nie nudzi?

< oczywiście jestem świadomy tego, że pytanie się na forum xboxa czy ludzie go lubią jest praktycznie całkowitym minięciem się z celem, ale potrzebuję opinii 'praktycznej', a nie suchych faktów >

2. Lotnik421 Xbox One

3. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Tez kiedy kupywalem konsole nie mialem telewizora HD, ba myslalem ze nigdy go mieć nie będę. Nadal tak jest, telewizor stoi u rodziców, ja mam starego CRTka. Wiadomo, grafika nie zachwyca, ale przeciez grywalność jest ta sama ! Leze sobie na kanapce i gram w takiej odległości, że nawet na tak badziewnym TV widzę wszystko przedemną, kiedy telewizor stał u rodziców miałem problemy z braniem zakrętów, poprostu siedziałem zbyt daleko. Zależy też jaki masz telewizor. Jeśli masz jakiś nowszy, z płaskim kineskopem, albo 100 hercowy, będzie naprawdę git! Nie zaluje kupna konsoli. Lubie pograc to w RPG, to w samochody, a czasami w strzelanki. Do tego pelno gier jest na splitscreena. Nawet Call of Duty, o czym wcześniej nawet nie myślałem, że tak być może. Nie żałuję!

4. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Oczywiście że nie żałuje kupna klocuszka. To genialna konsola w przystępnej cenię. Tak jak mówiłeś nie będę Ci truł o aspektach technicznych, dostępności tytułów. Ja mam te swoje 50 gier, 2 pady i konsole pod telewizorem i nie ma mowy o czymś takim jak nuda. Gram sam, gram ze znajomymi, ostatnio nawet wciągnąłem w grę mojego ojca. Jak najbardziej mogę Ci polecić :)

5. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło. Bo w końcu nie sztuką jest wydać pieniążki na konsolę, która stała by zakurzona w koncie. Telewizor mam 100Hz, płaski, CRT. Praktycznie ostatni wypust CRTków i stąd moje nastawienie, a raczej pewność, że nie kupię LCD przez kolejne parę lat.
    Pozostaje więc tylko ostatnia kwestia, tj. przełamania samego siebie co do pakowania się w microsoft. Odkąd pamiętam byłem wierny firmie SONY. Od magnetowidu, poprzez walkmana, pierwszą wieżę, discmana, czy też PSX. No ale trudno. Czas najwyższy będzie to zmienić. Mam nadzieję, że xbox będzie niczym windows XP, niżeli windows ME :DD. Tak więc drodzy koledzy - od jutra zapewne będę kolejnym eekzboksowym userem.. :confused:
    Co kupić to się jeszcze zastanowię - w zależności od tego co będzie w sklepie (jutro dostawa sprzętu). Będzie to albo premium (falcon) + prince, albo - jeżeli to prawda - arcade (Jasper) + hdd. Czas pokaże.

6. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja tak samo. Obraz mnie satysfakcjonuje a konsolka jest moim zdaniem po prostu zarąbista (wcześniej miałem PS2 i wiadomo - porównania nie ma ^^). Z konsolką nie miałem najmniejszych problemów, wszystko śmiga jak powinno (mam wersję Arcade).

7. Domanos

Domanos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podobnie jak Ty kolego eekz tez juz mam swoje lata i kiedyś byłem zafascynowany PS2.. jednak do czasu kiedy poczytałem i zobaczyłem co potrafi pierwszy Xbox z chipem Alladin XT (ile dobrze pamietam) do tego dowolny dysk twardy, w PS2 był to nie lada problem.Wymieniłem zatem PS2 na Xboxa z dyskiem 60GB i ani raz nie żałowałem swojej decyzji.W chwili obecnej posiadam 360 którą przywiozłem ze sobą z emigracji ponieważ w domu żona nigdy nie pozwolilaby mi na taki "zbędny" wydatek ;)
    Początkowo grałem na starym TV 60hz który jak wiadomo szału nie robi. Jako że żona lubi oglądać filmy na DVD i tym podobne dała się namówić na LCD. Według mnie obecna cena 360tki jest bardzo dobra na wiele kieszeni w przeciwieństwie do PS3 który kosztuje dośc sporo a ma obecnie jakieś problemy o których można poczytać na tym forum czy w necie.

8. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    no i co się stało że się zesrało? :p
    nie uwierzycie, ale.. nie mogłem znaleźć nigdzie Xboxa! w MM premiumy zostały wysprzedane w cholerę czasu temu i zostały tylko elite, którego nie chcę :D Arcadów też brak. Pojechałem więc do EURO RTV i... nie mieli kompletnie nic! W Komputroniku został jeden elite. Objechałem praktycznie wszystkie większe sklepy w Białymstoku i nigdzie nie było premiuma. Najbliższa dostawa jest planowana za 2tygodnie, więc muszę się uzbroić w cierpliwość.
    PS. swoją drogą jest fajna promocja na płyty DL w EURO RTV AGD. Paczka 5 płyt double-layer kosztuje 39zł.

9. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    to żadna promocja bo 10sztuk Verbatimów można kupić za 45 zeta

10. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam lcd 22" monitor i tylko na gta 4 narzekalem bo jakość średnia była. Dsub to wiadomo. Na nudę nie narzekam. O 20 znajdę te 30 minut żeby w cod cipnac czy gra porozbija wozy.

11. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    eekz, nikt ci nie karze grać na telewizorze. Zawsze możesz podpiąć xboksa do monitora komputerowego, grafika będzie lepsza niż na normalnym telewizorze. PS3 też można podłączyć do zwykłego telewizora, ale... po co inwestować dwa razy więcej w PS3, które w większości ma bajery przeznaczone tylko pod telewizory z HD?

12. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie żaluje zakupu, ale wole PS3 i wogole firme SONY

Wczytywanie...

Poleć forum