1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

To jest pytanie a nie temat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kyjo, Maj 10, 2011.

1. kyjo

kyjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z racji tego, że już drugi raz odnawia mi sie roczne konto live, a ja juz od ponad dwuch lat jestem zbanowany to sie wkur.iłem. Pierwszy raz to moja nie uwaga bo nie zablokowalem konta karty debetowej, ale drugi teraz to juz wina banku ktory chyba olal moja prosbe o zablokowanie wszystkich platnosci i teraz musze zaplacic 40 funtow za roczny gold i 30 funtow za wejscie na debet(angielski bank) a ja juz ponad rok w polsce jestem i nie jestem juz tak bogaty jak w uk zeby to oplacic ku.wa. Uprzedzam wszystkich ktorzy napisza zeby zablokowac to przez xbox.com bo sie nie da, jak chce zrezygnowac z mojej karty to wyskakuje komunikat ze ta prosba jest teraz niemozliwa do spelnienia. Zeby odzyskac choc czesc tej kasy konto sprzedaje mojemu koledze, i tu sie zaczynaja moje pytania: kolega ma konto polskie ja angielskie- jak to przeniesc? czy da sie wrzucic moje konto na jego konsole jednoczesnie nie tracac jego profilu? jak po przeniesieniu zmienic hasla do konta i live id czy bedzie potrzebowal nowego adresu email bo wyczytalem ze na jednym emailu mozna miec przypisane tylko jedno konto? czy po przeniesieniu mojego konta na jego koinsole bedzie mozna zmienic nick gracza? i czy jeszcze o czyms powinienem wiedziec?
    Jesli ktokolwiek sprobuje pomoc to wielkie dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Sprzedajesz koledze konto, on odzyskuję tag gracza, hasło może sobie zmienić na xbox.com, a jeżeli chciałby zmienić nick gracza to musi wydać 800 msp na takową operację .

Kolega profilu nie straci, ale żeby grać online będzie musiał być zalogowany na tym koncie od Ciebie ...

Wczytywanie...

Poleć forum