1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

To już oficjalne, betatesty The Division pod koniec stycznia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Potwierdziły się wcześniejsze przecieki dotyczące betatestów gry Tom Clancy's The Division. Testy wczesnej wersji superprodukcji Ubisoftu odbędą się pod koniec stycznia, ale w pierwszej kolejności dostęp do rozgrywki otrzymają użytkownicy konsoli Xbox One.

Dwa dni temu informowaliśmy Was o przeciekach dotyczących betatestów wielce oczekiwanej gry Tom Clancy's The Division od Ubisoftu. I faktycznie, plotki w dużym stopniu potwierdzają się, bowiem gracze będą mogli przetestować wczesną wersję gry już od 28 stycznia, ale tylko na Xbox One. Dzień później dostęp do bety otrzymają użytkownicy PlayStation 4 i blaszaków.

Testy wersji beta potrwają do niedzieli, 31 stycznia, aczkolwiek nie ujawniono dokładnych godzin startu, końca, ani udostępnionej zawartości gry. Najpewniej będzie to część Tom Clancy's The Division, którą w grudniu ubiegłego roku mogli już testować właściciele konsoli Microsoftu. Wtedy były to obszary Player vs Player w trybie Strefa Mroku.

Dostęp do testów wczesnej wersji gry otrzymają wszyscy Ci, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe, albo wypełnią ankietę na oficjalnej stronie produkcji.

Pełna wersja gry debiutuje na rynku już 8 marca tego roku i miejmy nadzieję, że Ubisoft dotrzyma wszystkich składanych obietnic przedpremierowych. Cząstkę tej wielkiej produkcji MMO będziecie mogli przetestować już pod koniec miesiąca, jesteście zainteresowani?

Ostatnia edycja: Styczeń 15, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja tam żadnej ankiety nie mam.. Mam tylko info, że jestem na liście niby oczekujących i jak coś to poinformują mnie na maila.

Czyli rozumie, że jak brałem udział w ostatniej becie to najprawdopodobniej dostane też pass do tej bety (tak na chłopski rozum :D).

Wczytywanie...

Poleć forum