1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

To my zadecydujemy kto stanie do walki w Tekken 7

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Znany prawie wszystkim fanom serii Katsuhiro Harada umieścił na Facebooku nietypową prośbę skierowaną do graczy. W związku ze zbliżającą się premierą Tekken 7 Japończyk postanowił zacząć dzielić się z nami konceptami nowych postaci jakie trafią do cyklu.

Zgodnie z tym co głosi ten post na Facebooku Harada wypuścił na światło dzienne pierwszy szkic koncepcyjny pokazujący potencjalnie nowego zawodnika Turnieju Żelaznej Pięści. Jeśli społeczność fanów Tekkena go zaakceptuje - zwłaszcza ta zamieszkująca środkowy wschód (Arabowie), to do Tekken 7 trafi arabski zawodnik.

Pomysł na takiego fightera zrodził się już w 2008 roku, lecz ekipa złożona tylko z Japończyków nie wiedział nic o kulturze tego regionu. Ostatnimi czasy Harada odwiedził między innymi Arabię Saudyjską i Dubaj, dzięki czemu zarówno on, jak i cały zespół mogą w lepszym stopniu odwzorować tamtejszy styl.

Pamiętajmy też, że od teraz wszystko zależy od nas, a w przyszłości ojciec Tekkena będzie publikował kolejne szkice, pytając się nas o zdanie.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tylko ja mam skojarzenia z Assassins Creed, czy wy też ?

W Soul Calibur już był Ezio.. teraz czas na Tekkena tylko taki Assassin bez licencji :p

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP
    Dokładnie, pierwsze co mi przeszło przez myśl to assassin.
    Kombinują jak mogą

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja spoglądając na fotkę w newsie myślałem najpierw że ktoś się pomylił i wstawił coś z Assasina do tematu Tekken'a - a tu jednak widzę że nie.
    Jakoś powoli zaczynam "żyg....ć" tym Assasinem i Assasino podobnymi wytworami chyba ten tytuł poprostu mi się przejadł.

6. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Taka do tej gry nie pasuje prędzej do serii soul calibur. I wątpie żeby takie dziwactwa dali do tekkena, nie ma jak podstawowe postacie.

7. bunker.lp

bunker.lp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    mi pierwsze co przyszło do głowy to jak bedzie przegrywał wyciągnie zapalnik i BOOM!! najwyżej remis wywalczy takim combo hehhe

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja już chyba w nic nie wątpię... od czasu gdy w COD'zie były bronie w kaczuszki i tym podobne pierdy to myślę że wszystkiego można się spodziewać :rapture:

Wczytywanie...

Poleć forum