1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

To nie plotki - Xbox One z osiągami GPU lepszymi o 10%!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Okazuje się, że opublikowana wczoraj aktualizacja systemowa Xbox One nie dotyczyła tylko wsparcia dla twardych dysków zewnętrznych. Pogłoski, o których pisaliśmy na początku maja potwierdziły się!

Xbox One otrzymał właśnie zastrzyk mocy - jednostka GPU jest w stanie generować o 10% lepsze wyniki, niż wcześniej. Jak to możliwe? Microsoft dał deweloperom opcję kompletnego wyłączenia Kinecta. Dla detektora ruchu rezerwowano wcześniej aż 10% zasobów GPU i dotyczyło to każdej wydawanej gry. Teraz twórcy mogą sami zdecydować, czy chcą tworzyć tytuł wspierający Kinecta, czy też zignorować go, ale dzięki temu cieszyć się trochę lepszymi osiągami hardware'u.

O dodatkowych zasobach Xbox One informował również Phil Spencer poprzez swój Twitter. Spencer zapewnił, że twórcy otrzymują właśnie nowe narzędzia i większą moc GPU do dyspozycji w swoich dev-kitach.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. xMakosPLx

xMakosPLx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po informacji że planują sprzedawać XO bez kinecta stwierdziłem że M$ spisał go już na stary a ta informacja tylko mnie w tym przekonuje. Najpierw na siłę usiłują coś wcisnąć twierdząc że jest niezbędne a teraz nagle okazuje się ze kinect jest niepotrzebny. LOL

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    To ładnie. :p

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To co nie będzie on działał w czasie gry?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

6. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ja tam lubię kinecta, fajnie się z nim gada, co prawda mam problem z eksbaks selekt ale reszta działa i buczy. Wyłączenie kinecta pewnie uniemożliwi całkowite korzystanie z niego gdy gra jest w tle. trochę lipa.

7. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    naprawdę?

to jest wniosek który wyciągnąłeś z tego artykułu?

EDIT: ort

8. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No no coraz lepiej jeszcze tylko RGH i gitara :)

9. Rolex

Rolex Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak z 30 do 33 klatek animacji

10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie raz właśnie te np. 3 klatki więcej da to że gra nie będzie przycinać i ogólnie poprawi się płynność, także wiadomość na plus.
    Jednak nie bardzo rozumiem czemu decydować o tym mają twórcy gier, a nie np. użytkownik konsoli który odłączy Kinect'a.
    Czy dobrze to rozumiem - jeśli producent gry nie zdecyduje się na zupełne wyłączenie Kinecta, a ja wyłączę go fizycznie to tak czy siak nie uzyskam wtedy tych 10% mocy bo kod gry nadal będzie rezerwował te 10% z GPU dla Kinect'a ???

11. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Teraz tylko wymienić DDR3 na GDDR5, wsadzić lepszy APU i dorówna PS4

12. Rolex

Rolex Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    792p już było. Teraz będzie 800p

13. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    I tu mi się przypomina słynny tekst z filmu Asterix:

"- Jak to jest być skrybą, dobrze?
    - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew."

Czyli przekładając to na retorykę majkrosoftu to 10% jak zauważyli koledzy wyżej da prawdziwy skok generacji z 30 do 33fps i 800p! Ot kolejne bajki tyle że ładnie ubrane w kolorowe słówka.

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a Polacy tradycyjnie... MS by nic nie robil to by marudzili ze olewaja konsole, robia cos to tez zle, temu narodowi sie nigdy nie dogodzi

1 osoba to lubi.
  15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak bo dają cos później zabieraja wciskając 10% wiecej co nic nie daje hehe

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

16. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Wstrzymałbym się z komentarzami i zobaczył co z tego wyjdzie, jaka będzie różnica.
    Generalnie ostatnie ruchy Microsoftu bardzo mi się podobają. Jeszcze tylko konkretne zapowiedzi i będzie całkiem dobrze.

17. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    w porównaniu do x360 ta generacja daje na prawde duży skok wydajności, ale biorąc pod uwage to że jest ona na obecne standardy technologiczne przestarzała to klasyfikowanie jej jako KONSOLI czyli urządzenia które ma mi posłużyć do grania na kolejne pare lat jest kompletnym nieporozumieniem. Nawet jakby dołożyli do tego 50% czyli zrównali sie ze standardem PS4 to i tak byłoby rozwiązaniem nieprzemyślanym i w moim rozumieniu kompletnie nie ukierunkowanym na zadowolenie klienta tylko skok na kase

18. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A gdzie ta obiecana chmura co miała dać tyle wydajności?

19. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Next Geny nie powstały w rok. Mieli trochę czasu aby je ulepszać,naprawiać,poprawiać a nie robić tego gdy konsole są na rynku. Może niedługo będziemy dokupywać części do naszych konsol ? RAM / Grafikę ?

Osobiście wolałbym wydać więcej za lepsze części bo zazwyczaj konsole się kupuje nie na rok czy dwa tylko trochę dłużej

20. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zobaczymy jeszcze o ile % skoczy wydajność konsoli jak "przeniosą" DX12.

Wczytywanie...

Poleć forum