1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

to play this disc put it in an xbox 360 console lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marek789, Grudzień 22, 2013.

1. marek789

marek789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam mam pewien problem ponieważ w piątek przerobiłem xboxa 360 slim z najnowszym dashem na lt 3.0 i do wczoraj wszystkie gry chodziły oryginały i kopie na verbatimach, a dziś włączam konsole chce zagrać w gta 4 (oryginalna gra) a tu błąd to play this disc put it in an xbox 360 console w kilku językach na kopiach jest to samo Wyskakuje Odtwórz dysk DVD. Co mogę zrobić ? Jechać na reklamacje do tego sklepu co mi to robił ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  4. marek789

marek789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sosnowiec
    a po wyjęciu zasilania od konsoli konsola nadal działa, czym to może być spowodowane źle zgranym flashem napedu ?

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Możliwe że tak

Wczytywanie...

Poleć forum