1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

to play this disc, put it in an xbox 360 console

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krolikk, Czerwiec 2, 2011.

1. Krolikk

Krolikk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zaktualizowałem właśnie xboxa przez xbox live i gry które działały mi wcześniej teraz już nie działają, w innych tematach doszedłem do wniosku ze to przez to "usuneli" mi przeróbkę i muszę przerobić jeszcze raz, ale mniejsza o to. Mam pytanie odnośnie tego czy jeśli nigdy nie grałem przez xbox live a używałem go tylko do tego żeby zaktualizować konsole to mogę teraz bez strachu przed tym że dostanę bana grac na xbox live ? I takie pytanie asekuracyjne czy można naprawić to w jakiś inny sposób niż przerabianie konsoli na nowo ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Masz teraz nie przerobioną konsole wiec możesz grać live na oryginałach. Jeśli chcesz grać na kopiach - przerób jeszcze raz - niema innej opcji.

4. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów

nom tylko możesz Panie mieć teraz flage, co jest bardzo prawdopodobne i prędzej czy później możesz złapać Bana

5. Krolikk

Krolikk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no, ale jeśli nigdy nie grałem to też mogę coś złapać ? :)

6. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Raczej nie, 100% pewności nigdy nie ma.

7. Krolikk

Krolikk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za szybkie odpowiedzi :)

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie wiadomo jak teraz MS bedzie traktowal banami ludzi ktorzy mieli przerobiona kosnole a teraz maja oryginalny flash dzieki aktualizacji.

W kazdym razie jak bylo - ban za flash, nie za gry. Nwet jak nie grales a miales przerobiona konsole podpieta do live to bana dostawales.

Wczytywanie...

Poleć forum