1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

To play this disc put it in xbox 360 console|czy zadziała??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kamskow, Grudzień 9, 2008.

1. kamskow

kamskow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Mam pytanie odnośnie kopii gier.
    Jeżeli wyświetla mi się taki komunikat po włożeniu kopi zapasowej gry
    "To play this disc put it in xbox 360 console"
    do nieflashowanego Xbox'a, to znaczy że kopia jest dobrze nagrana??
    Ogólnie czy po przerobieniu X'a nie będę miał problemu z tymi kopiami??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dobrze nagrales to beda dzialac a jak zle sie nagralo albo zle nagrales to dalej bedzie leciec ten powiem tak zielony filmik i bedzie to pisalo, wsadz plytke do PC i wejdz w folder nie audio tylko ten drugi nie pamietam nazwy i tam tez masz to jak odtworzysz programem do filmow to tez ci sie to samo pokarze co na ixie :p

4. mentek

mentek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    istnieje mozliwosc ze dobrze CI sie nagra ta część płyty z filmikiem a reszta niedokonca... osobiscie tak mialem jak nagrywalem nie na verbatimach:D

5. kamskow

kamskow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Czyli mam rozumieć że nawet jak źle coś nagrałem to i tak na Xbox'ie będzie widniał ten napis: "To play this disc................"
    Wszystkie nagrane płyty naa moim PC wyglądają tak samo, czyli są dwa foldery (audio i coś tam jeszcze :p), Ale to chyba nie śwadczy że wszystko będzie "hulać jak ta lala"

6. mentek

mentek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sam sobie odpowiedziałes:D najczesciej dobrze jest gdy w imgburn masz wlaczona weryfikacje i przejdzie ten tescik, choc tez nie zawsze i tu rowniez z doswiadczenia wiem ze praktycznie wszystkie plyty poza verbatimami sa do dupki...

7. kamskow

kamskow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    W takim razie dzięki za pomoc.

Temat do zamknięcia.

8. pawelino223

pawelino223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdzieś w Dolnym Ślasku
    was chyba nie wiem co jak mozna grac w kopie zapasowej na nieflashowanej konsoli to jest tak jak bys próbowal grac w gry z xboxa 360 na ps3 musisz przerobic konsole dopiero ci kopie zalapia

Wczytywanie...

Poleć forum