1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

To porównanie uświadomi wam, jak biedna i niedopracowana jest Mafia 3 względem Mafii 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 9, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Trzecia Mafia była jednym z najbardziej na "hype'owanych" tytułów w tym roku, do którego wielu miało ogromne nadzieje.

Niestety im bliżej premiery tym większe obawy mieliśmy co do samej jakości gry, czego apogeum osiągnęła wiadomość o braku przedpremierowych recenzji. Na dodatek pierwsze opinie w Internecie wskazują na to, iż średnia ocena gry będzie oscylować na granicy 60-65%.

Jednak jak Mafia 3 wypada w bezpośrednim pojedynku na zawartość z Mafią 2? Blado! I to bardzo. Na poniższym filmiku przez ponad 8 minut pewien Rosjanin wytyka niedoskonałości najnowszej odsłonie serii, podczas gdy obie gry uruchomione są na PC na maksymalnych ustawieniach.

Podam teraz najbardziej rażące przykłady. Samochód po przewróceniu na dach sam z siebie może wrócić na koła, nie możemy prowadzić interakcji na poziomie podstawowym - nie tankujemy, nie odkręcamy wody, nie naprawiamy auta, nie zmieniamy mu nic w warsztacie, nie myjemy go. Dodatkowo po strzale w szybę ona znika, zaś w Mafii 2 rozsypywała się i jej cząstki podlegały prawom fizyki. Policja nas tu po prostu zabija, podczas gdy w M2 mogliśmy się poddać i wręczyć na przykład łapówkę. Walka z przechodniami wygląda jak w Saints Row - podchodzisz, cios, śmierć, a w Mafii 2 były regularne pojedynki. Najbardziej zaś bawi mnie odbicie w lustrze.. a w sumie jego brak.. w 2016 roku (w 2010 było pełne).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    oo nagle mafia II juz ok jeszcze kazdy jechal po niej ze to wycieta do granic mozliwosci gra , nudne miasto , dlc ktore mialy byc w podstawie itd itp.. Mafia to jzu chyba tylko marka 1 czesci nie dadza rady dogonic

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. Wicia221

Wicia221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

chyba sobie żartujesz... GTA IV to dla mnie najmniej ciekawe GTA - takie bezjajeczne... o wiele bardziej wolałem stare San Andreas albo Vice City od tego czegoś, a 5tka deklasuje obie te pozycje pod każdym względem :)

7. krzys1190

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113

...

8. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    123
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Dla mnie również gta IV to był nie wypal.
    Nawet jej nie ukończyłem bo mnie znudziła.
    Mafia 3 to bieda niestety a najbardziej boli mnie to że sprzedając profil z tą grą stracę bardzo dużo na wartości

Wysłane z mojego WC przy użyciu gołębia pocztowego.

9. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

dlatego ja choć byłem baaaaardzo napalony na tę grę wstrzymałem się - po paru niewypałach w życiu nauczyłem się czekać na recenzje :) Mafię 3 jak załatają i poprawią może sprawdzę, ale poczekam przy tym na niższą cenę... a szkoda, bo gra zapowiadała się rewelacyjnie - najczęściej ludzie narzekają na zbyt dużą powtarzalność działań...

A co do filmiku kolegi krzysia - co ten filmik ma zmienić w tym, że GTA IV to gra bezjajeczna? Z nudną fabułą, przeciętnymi postaciami, kiepską miodnością jak dla mnie? 5tka ma to coś, co sprawiła, że ukończyłem ją dwa razy - na x360 i na One, a 4ki nie potrafiłem skończyć ani razu... o wiele ciekawsze były dodatki, zwłaszcza Lost and Damned był ciekawy. Oczywiście Tobie się może podobać nie neguję tego, ale jeśli dla Ciebie ważniejsze są wybuchy granatów i inne pierdołki to spoko Twoja sprawa :)

10. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Może jestem jakiś przyj.... ale na moje ten filmik pokazuje ze jednak gta 5 ma fajniejsze rozwiązania. Gta to nie ac żeby skakać po budynkach bla bla bla. Fakt dlc do gta 4 były znacznie lepsze od podstawki. A The ballad of gay Tonny to w ogóle kosmos rozpier... i ciężki gnój. Miesiącami wracałem do tego dlc. Ale i tak 5 zrobiła na mnie większe wrażenie i ukończyłem ją 3 razy. Na x360 ps3 i one. Samo wsparcie online do dnia dzisiejszego jest czymś niespotykanym. I każdy deweloper bez wyjątku powinien brać przykład z Rockstara. No ale temat tyczy się tej nieszczęsnej mafii. Jak już pisałem w innych tematach. Hype osiągnął zenitu i jak mam być szczery to kolejny crap watch dogs był podobnie napompowany marketingiem ale nie był aż tak wielkim fu ck upem jakim jest mafia. No ludzie przecież to jest kur wa kpina!!!Dać nam coś takiego. Nie rozumiem osób odpowiedzialnych za ten tytuł. Testerów itp. Przecież w to się nie da grać. I to nie ze względu na bugi. Nie nie nie. Ze względu na skur wy synstwo jakie nam zrobili. My gracze czekaliśmy na to "dobre gowno" tyle lat, a dostaliśmy samo gow.... zrobili grę na odpier.... a hajs i tak sie będzie zgadzał. Miasto duże fajne z potencjałem. Fabuła z potencjałem. Mega klimatyczna muza z tamtych czasów. A kur.... misje to monotonia i to samo. Nie to jest.... a szkoda słów. Życzę całemu 2k i hangarowi aby ich życie erotyczne było takie same jak ta gra. Mega ciśnienie a w łóżku kłoda.
    Pozdro i piona!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

11. m4tekt

m4tekt Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I dlatego nigdy nie kupuję gier na premierę :) Jeszcze to embargo na recki, to już było wiadomo, ze musi coś być nie tak :)

12. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    123
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Dobrze ,że kupiłem za 150 zł bo bym się popłakał :D

kuleczka91 i ArturM05Pl lubią to.
  13. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Dobrze ze sprzedałem już bo też bym się popłakał. :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

kuleczka91 i MarioOL lubią to.
  14. prawomen

prawomen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    PL
    A tak w ogóle to 298,99 zł za grę w dystrybucji cyfrowej to chyba trochę za dużo. Ceny gier dystrybuowanych cyfrowo powinny być co najmniej o 100 zł mniejsze niż wersje pudełkowe wg mnie.

15. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Gta 4 dla mnie byla szokiem technologicznym grafika i fizyka cos niesamowitego w 2008roku ta gra miażdżyła każdy na nią czekał ludzie kupowali xboxy tylko dla niej miała w sobie to cos ;)

A co do m3 bo mafią tego nazwać nie można bardzo się cieszę że jej nie zakupiłem wezmę raczej Gearsy wielka szkoda ponieważ liczyłem na dobry tytuł ale niestety :/ zapewne zagram w ta grę jak mocno stanieje prawdopodobnie niedługo ;) a pomyśleć że chciałem kolekcjonerkę kupić :D

Ostatnia edycja: Październik 9, 2016
  16. Machiavellimind

Machiavellimind Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gta 4 i 5 miało takie zwiechy i babole ze głowa mała , Wiesiek to samo co potrafił na początku wyczyniać -we wszystko grałem na premierę i miałem radochę
    Teraz gram w mafie ,żadnych zwiech czy baboli (a ponad 10 h na liczniku)nie uświadczyłem- dla mnie super gra klimat bardzo mi odpowiada i miło mi sie gra

17. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Coś jest chyba ze mną nie tak, mam już pewnie ponad 20h przegranych i ciągle gra mi się świetnie :)

Qkisek lubi to.
  18. wendrol13

wendrol13 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    K-ce
    Jest jeszcze druga strona medalu ;)

19. krzys1190

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na starej generacji która ledwo zipała.

20. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie po prostu gra nie jest adekwatna do tego co zapowiadali. Powtórka z Watch Dogs :) I jak koledzy wyżej, również już wstrzymuję się z kupowaniem preorderów w ciemno, chyba, że to naprawdę sprawdzony pewniak, których mam wrażenie, jest co raz mniej.

21. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co wy się tego watch dogs uczepiliscie. Skończyłem fabułę na X360 i miałem mega fun.
    A co do Mafia 3! W tej cenie?! nie dziękuję. Poczekam na extra klasykę za 99 zeta za 2 lata

Wczytywanie...

Poleć forum