Toksyczna konsola

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Remaniac

Banned
Użytkownik
O ja pi*****e! dobre ;'D!
A na serio to konsola nic takiego nie wydziela, nic ci nie grozi. :> Myślisz że M$ produkował by konsole które zabijają ludzi? :>
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Ja chyba lecę wyłączyć konsolke bo sobie dom zagazuje, o rany jakie toksyny:DD
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pierwsze słyszę...
Ale wątpię że od grania można się napromieniować czy coś...
 

butelka

Banned
dzis bylem u lekarza i mam cos w rodzaju ciezkiego tradu lekarka powiedziala ze w tygodniu zaczna mi odpadac palce u nogi i lewej dłoni hmm co o tym mam myslec ,powiedziala tez ze to wlasnie od ktoegos skladniku z toksycznej konsoli Help!
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
:ban
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
dzis bylem u lekarza i mam cos w rodzaju ciezkiego tradu lekarka powiedziala ze w tygodniu zaczna mi odpadac palce u nogi i lewej dłoni hmm co o tym mam myslec ,powiedziala tez ze to wlasnie od ktoegos skladniku z toksycznej konsoli Help!
Myślę, że powinieneś odejść na tamten świat, jednego czubka mniej.
Niech jakiś moderator zamknie ten temat, bo to są jakieś jaja.

p.s. Jak Ci odpadną te ręce to napisz nam o tym posta.
 

butelka

Banned
hmm powaznie pisze teraz juz pisze praww reka bo juz niemam palca wskazujacego lewej dloni i malutkiego paluszka u nogi hmm chce jeszcze zagrac w mafie 2 przed calowitym rozkladem
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Toksyny? Gdyby były to na każdej stronie internetowej by o tym pisali.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
hmm powaznie pisze teraz juz pisze praww reka bo juz niemam palca wskazujacego lewej dloni i malutkiego paluszka u nogi hmm chce jeszcze zagrac w mafie 2 przed calowitym rozkladem
Coś mi się nie chce wierzyć, że tak po prostu Ci palce odpadają. To czemu nie leżysz w szpitalu?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom