1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tom Clancy Future Soldier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jjacek25, Wrzesień 27, 2012.

1. jjacek25

jjacek25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy brak polskich części napisów podczas gry jest normalny ? Ściągam już 3 wersje i za każdym razem podczas gry nie mam wszystkich napisów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grubyzula

Grubyzula Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jak moja mama spotkała mego tatę to...
    A zaznaczyłeś w opcjach żeby wyświetlało napisy w czasie gry???. Większość gier ma domyślnie wyłączone napisy.

4. jjacek25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisy są ale tylko w scenkach gdzie nic się nie dzieje. A wszystkie dialogi podczas walki, skradania się itp są nietłumaczone. Troche to uciążliwe bo często jesteśmy w nich informowani o szczegółach misji - którędy iść, to że mijamy wroga itp.

5. Grubyzula

Grubyzula Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jak moja mama spotkała mego tatę to...
    Ta wersja jest dobra "GHOST.RECON.FUTURE.SOLDIER.PAL.POLISH.XBOX360-POLISHVODKA".

6. jjacek25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Muszę poszukać na ul.to albo netload bo na szybko nie mogę znaleźć. Dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum