1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Vegan, Grudzień 15, 2008.

1. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam pytanie odnoście owej gry, czy jest w niej tryb kooperacji na split screen'ie (tryb przez xbox live mnie nie interesuje). Jeżeli już jest to jak on wygląda, czy nie jest czasem taki jak w np. w CoD 5, że coop nie integruje w postęp gry single? Czy gra w ogóle godna polecenia (wiem, że jest to tytuł dość stary, praktycznie jeden ze startowych X'a).
    Prosze o szczegółową opinie bo już 2 razy na coop'ie się przejechałem.

Jeżeli można prosiłbym też o to samo tylko, że z 2 częścią tytułu (czy jest coop, jak wygląda itp).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    jezeli poczekasz to moge ci powiedziec i sprawdze , bo mam ten tytuł (mam go tez na sprzedaz jak chcesz )

4. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W sumie odwiedziłem jakąś strone i jest coop ale bez story, a takie coś mnie niestety nie interesuje :(

Wczytywanie...

Poleć forum