1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege odnotowuje coraz to lepsze wyniki. Ubisoft chwali się rezultatami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nie zaliczyło najlepszej premiery. Gra debiutowała po wielkich hitach, a ponadto produkcja na premierę miała skromne problemy. Autorzy nie załamali się, stale dopracowali grę i dzięki temu w tytuł systematycznie gra coraz to więcej osób.

Miałem okazję zagrać we wszystkie ubiegłoroczne strzelanki, ale to właśnie Tom Clancy's Rainbow Six: Siege jest dla mnie czarnym koniem 2015 roku. Może i nie oceniłem produkcji najwyżej, potrafiłem docenić konkurencyjne gry, ale widziałem w propozycji Ubiosftu ogromny potencjał.

Tytuł Francuzów oferuje bardzo przyjemne, taktyczne strzelanie, które dopiero teraz doceniają gracze. Siege kosztuje mniej – kopię można zgarnąć za 70-120 zł – więc nawet początkowi pesymiści przekonują się do projektu.

Ubisoft przy okazji wydania najnowszego DLC – Skull Rain – przedstawił informacje dotyczące aktywności użytkowników i według najnowszych danych odnotowano 40% wzrost zainteresowania grą względem premiery! Jest to naprawdę fantastyczny wynik, który pokazuje, że shooter faktycznie oferuje przyjemną rozgrywkę.

Warto zaznaczyć, że korporacja bardzo dobrze przemyślała system dystrybucji dodatków oraz dba o porządek na serwerach. W tym pierwszym wypadku każdą mapę otrzymujemy za darmo, a operatorów możemy nabyć za gotówkę dostępną w grze. W przypadku oszustów też nie możemy narzekać – w ostatnim tygodniu „tysiące” e-przestępców dostało zakazy rozgrywki. Firma uruchomiła ostatnio nowy system przeciwko cheaterom, który dosłownie czyści tytuł.

Lambo69 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum