1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Tom Clancy's The Division wkrótce otrzyma raidy. Twórcy przygotowują nową zawartość

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 25, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft w niedalekiej przyszłości zdecydowanie rozszerzy Tom Clancy's The Division. Twórcy przygotowują się do opublikowania wielkiej aktualizacji, dzięki której swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy na wysokich poziomach doświadczenia.

Jeszcze przed premierą Tom Clancy's The Division otrzymaliśmy dokładne informacje na temat „pierwszego roku” produkcji. Firma zdecydowała się przygotować dwie bezpłatne aktualizacje oraz trzy płatne dodatki, a jednocześnie do pozycji trafi sporo darmowej zawartości.

Wielu graczy już dość dobrze poznało Nowy Jork i z tego powodu zainteresowani z niecierpliwością wyczekują na jakiejkolwiek wieści na temat kwietniowego rozszerzenia. Firma wcześniej potwierdziła, że w przyszłym miesiącu do gry trafi „Najazd”, czyli raidy, które zainteresują zawodników z maksymalnym poziomem doświadczenia.

Francuska korporacja postanowiła uspokoić graczy i w najnowszym raporcie zapowiedziała dodatek:

Twórcy zaznaczyli, że nadciągający dodatek doda do tytułu nowe wyzwania oraz jednocześnie pozwoli użytkownikom wymieniać się przedmiotami:

Tak prezentuje się harmonogram wydawniczy dodatków:

• Kwiecień - Darmowa Aktualizacja 1.1 - Najazd
    • Maj - Darmowa Aktualizacja 1.2 - Konflikt
    • Czerwiec - Rozszerzenie 1 - Podziemie
    • Lato - Rozszerzenie 2 - Przetrwanie
    • Zima - Rozszerzenie 3 - Ostatni Bastion
    Twórcy zapowiedzieli również serię darmowych elementów, które trafią do gry:

• Możliwość handlu
    • Zestawy wyposażenia
    • Dodatki w Strefie Cienia
    • Zadania codzienne
    • Zadania tygodniowe
    • Dodatkowe bronie
    • Wydarzenia w Strefie Cienia
    • Tryb Wyzwań

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Oby jak najszybciej bo juz wieje nudą w grze .

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Wiedziałem że tak będzie cale szczęście nie dałem sie namówić na te grę.

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja jeszcze nie kupiłem i nie wiem czy zdążę kupić bo na maj mam już zaklepane 2 tytuły ( nowy DOOM i UNCHARTED 4 ).
    Gra wg. mnie, i dobra i taka sobie... jakoś mega nie pociągła mnie po becie ale także nie odrzuciła (taki znak zapytania).
    Klimat fajny (ta eksploracja NY najbardziej mi się spodobała) ale poczekam po maju, wtedy się zobaczy co te 2 tytuły pokażą w multi :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja tak samo odpuściłem ten tytuł. I odpuściłem z tych względu, że np. grając jako "nowy" i dołączy do Cb znajomy (powiedzmy ty level 5, znajomy 20) to on podwyższa tobie nieziemsko level przeciwników tak, że po prostu nie pograsz.

Zresztą po obejrzeniu filmiku na tvgry i wypowiedzi ludków stwierdziłem, że jednak odpuszczę sobie to.

Widać też po allegro, że cena gry spadła i czasami za 150-170zł można wyrwać w pudle (nie mówiąc o licytacjach).

7. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tymi levalami coś w tym jest. Gra jest pod multi bo sobie i tak nie pograsz.

Wczytywanie...

Poleć forum