1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Tom Clancy's The Division

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 27, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

Ostatnia edycja: Marzec 7, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1254
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wydaje mi się że zwiększono rozdzielczość bo gra wygląda o wiele lepiej, nie jest już taka spikselowana jak alpha ale coś kosztem czegoś widać teraz doczytujące się obiekty w niedalekiej odległości (to mi wcale nie przeszkadza).
    Ale równie dobrze to może być tylko placebo bo w alpha miałem szarówkę i mgłę a tutaj mam piękne słoneczko.

4. sondej1213

sondej1213 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No wrażenia z bety bardzo pozytywne, ładna grafika, przyjemna rozgrywka. Na pewno pozycja do kupienia obowiązkowo w jakiejś cenie poniżej dwóch setek. Zobaczymy jak będzie jak dłużej pogram ale narazie bardzo mi siada ta gra.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

5. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lekkie doczytywanie miałem też w alphie, ale gra faktycznie wygląda jakby ostrzej. Nie wiem czy rozdzielczość czy wyłączyli jakiś efekt blura.

6. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wg. mnie graficznie nie urywa dupy. Nie miałem dużych oczekiwań ale gra wygląda słabo szczególnie na dużym PC...pokazuje to, jak słaba jest obecna generacja. O grze mogę tylko powiedzieć, że nie jest w moim typie i napewno jej nie kupię. Model zniszczeń bardzo słaby. Głupi jest też system zadawania DMG. Pięc strzałów w głowę i koleś dalej żyje.. Może pogram dłużej i coś więcej napiszę ale póki co mnie nie przekonuje ..

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W porównaniu do Alphy:
    - gra wygląda ładniej
    - działa płynniej (takie chociaż mam wrażenie)
    - zdecydowanie mniej budynków otwartych
    - mniej rzeczy na mapie, które idzie zebrać
    - wolniej się leveluje
    - ciężej złapać jakąś konkretną pukawkę
    - nie zauważyłem jakiś błędów (tak jak w alphie), że postać mi gdzieś utknęła
    - beta nieźle obcięta nawet perków nie można wypróbować
    - dość szybko dostajemy komunikat "iż zakończyliśmy bete" chociaż dalej można robić misje poboczne itp
    - niestety postać z alphy poszła w siną dal i betę musiałem zacząć od levelu 4
    - irytuje trochę brak natychmiastowego zgonu przeciwnika po headshoot
    - więcej psiaków można spotkać w mieście (w alphie chyba mniej albo w ogóle nie były nie pamiętam)
    - start i misje takie jak były w alphie
    - szkoda, że nie udostępnili kreatora postaci jest tylko male, female i opcja randomize
    - nie odczuwałem jakoś by zmiany pogody wpływały na mój gameplay - a rzekomo coś takiego ma mieć miejsce..
    - dobry sytem coverów - przypadł mi do gustu - chyba polepszony w stosunku co do alphy
    - ciężko czasem zauważyć rzeczy które można zebrać bo na radarze je widać ale gdy stoimy przed nimi jeszcze nie ma komunikatu, iż można wziąć, dopiero jak centralnie się popatrzymy na niego (wolałbym z góry widzieć aha to mogę wziąć i heja)

Ogólnie nie powiem po pewnym czasie idzie sobie pograć - zrelaksować się. Jak nie ocenia się tej gry zbyt surowo :). Lecz kupno za 239zł *czy ile tam pudło kosztuje, jak dla mnie to zdecydowanie za dużo.
    Jakoś pierwsze spotkanie z Destiny większe WOW na mnie wywarło (i to na PS3)

8. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To ja wrzucę coś od siebie - po kilku godzinach mam mieszane uczucia. Początkowo gra się całkiem fajnie, jednak po dłuższym czasie wszystko robi się bardzo nużące. Ogólnie całość ogranicza się do dotarcia w dane miejsce i wystrzelania wszystkiego co się rusza. Przeciwnicy nie stanowią żadnego wyzwania, ogólnie jest zbyt łatwo i zbyt liniowo. Mapa prowadzi gracza po sznurku, zadania się powtarzają, nie robi się nic innego tylko strzela. Wyszło takie średnie MMO, które prawdopodobnie umrze jak wiele podobnych. Zapowiadali wielkie WOW, a wyszło jak zawsze.

Graficznie jest ok, system rozwoju postaci wygląda całkiem nieźle, mimo że nie dostajemy dostępu do całości. Bardzo duża ilość uzbrojenia i sprzętu, fajnie zmienia się ubrania, system modyfikacji broni się sprawdza (chociaż nie mogę zrozumieć w jakim celu można montować tłumik, skoro gra i tak nie przewiduje zabijania po cichu). Miasto jest ogromne (albo raczej będzie w pełnej wersji), jest gdzie chodzić, niestety mało jest otwartych budynków. Bardzo duża pochwała za interfejs, który jest bardzo intuicyjny, przejrzysty i działa błyskawicznie.

Na chwilę obecną ciężko cokolwiek więcej powiedzieć, bo nie widziałem pełnego produktu. Na razie prezentuje się średnio, jeśli nie będzie większych zmian w rozgrywce to The Division nie będzie grą wartą 240zł i mimo, że uwielbiam wszystko co ma w tytule "Tom Clancy's" to raczej nie kupię, przynajmniej nie od razu. Być może Ubisoft odpowiednio grę rozbuduje i za jakiś rok można będzie ją wyłapać w promocji - o ile nie skończy jak zapomniane Evolve

Ostatnia edycja: Styczeń 28, 2016
  9. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Nie wiem co ludzie mają z tymi headshotami.. To nie call of duty, battlefield czy inny fps. Następnym razem do bungie też napiszę że Oryxa na raidzie chcę ubić na strzał bo to w końcu głowa. Trudno ludziom przyjąć że skoro nie ma smoków orków i innych stworów fantasy to to nadal jest mmo w którym wiele uzależnione jest od levelu oraz dmg/dps. Zmienił się setting i nie latasz z mieczem tylko z pukawką. Mi to bardzo odpowiada i gdyby ktoś z mojego teamu powiedział coś takiego o HS to bym już z nim nie grał. Na szczęście moi ludzie to ogarnięta ekipa. Level 8 i 12 na DZ. Czyli pewnie max wbity w kilka godzin. Na DZ super zabawa ale nie warto zapuszczać się tam samemu. Tak jak nie lubię pvp w destiny tak tutaj jest miód i taktyka. A co do łatwości gry - warto sobie włączyć taka misję na medical na hard i wtedy spróbować marudzić jaka to lekka sprawa. Generalnie czekam na premierę. Gdybym się dziś zawiódł to i tak lipa bo kupiony już Gold w digitalu :p

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

welcu, warone i omgnpon lubią to.
  10. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Nie grałem w Alfę, więc porównania nie mam, ale zapowiada się naprawde dobrze. Wygląda przepięknie i nie będę sie odnosił do trailerów sprzed 2 lat, tak obiektywnie na dzień dzisiejszy wygląda świetnie. Teraz jest spory, biorąc pod uwagę wielopoziomowość mapy - wnętrza budynków, dachy, ścieki, metro itp. Zdecydowanie najlepiej gra się z kumplami, Dark Zones to takie drużynowe pojedynki, z tym że trzeba pilnować by ktoś z drużyny nie odskoczył poziomem, bo z tego co rozumiem nie wejdzie w okreśłony teren z innymi.
    Tak, jak napisał paTherion, to jest RPG, mamy poziom 4 i nie ma się co spodziewać, że zabijemy jednym strzałem gościa. Jak będziemy pewnie na 40 i trafimy na leszcza z 4 levelem, to będzie inna sytuacja.
    Natomiast faktycznie beta jest mocno okrojona i ciężko stwierdzić ile i jakie jakościowo zadania nas czekają. Póki co mamy proste śledztwa bardzo fajnie zrobione, gdzie odtwarzamy sytuację na podstawie zapisu kamer, jest uwalnianie zakładników, czy jakieś raportowanie zakażonych terenów.

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Beta prawie taka sama jak alpha , poprawili troche błędów i kilka miejsc jednak napotkałem nowy błąd przy niektórych wyjściach z metra (wyjścia u góry mapy przy granicy ) maja niewidzialne ściany nie da się przejść trzeba przeskoczyć na druga stronę schodów by ominąć niewidoczną blokadę i kontynuować eksploracje .
    Śnieg dalej dla mnie został tak samo brzydki ale wiem tu się czepiam bo lubię śnieg i liczyłem na troche lepsza jego jakość :) Poprawili też hologram graffiti który występował w kilku miejscach , zmienili troche powtarzalność bazgrołów na ścianach musze jeszcze przejść się do neodrzewa i zobaczyć czy poprawione i chyba na tym skończę betę bo sprawdziłem wszystko co mnie interesowało względem alphy.

Czy polecił bym komuś grę ? Owszem
    Czy jest warta pełnej ceny ? ZDECYDOWANIE TAK
    Widać prace włożona w ta grę i zasłużyła na kupno w pełnej cenie .

Na szczęście jak u kolegi wyżej u mnie preorder juz dawno zakupiony wiec nie pozostaje nic innego jak czekać na premierę .

Dla zainteresowanych film autorstwa znajomego który pofatygował się odwiedzić miejsca z Division w sercu samego miasta :)

12. Onicniepytaj

Polubienia:
    1697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak sądziłem beta jest bardzo króciutka nabiłem 8 poziom (do 9 zostało jeszcze troszkę). Bawiłem się w strefie zarażonej (czy jak to się nazywa) tam gdzie walczy się na innych graczy. Bo wszystkie misje poboczne zakończyłem. Tylko misje na stadionie można powtarzać w nieskończoność ale to mija się z celem.. Ogólnie straszna lipa jak trafi się na zgraną grupę 3-5 osobową chroniącą się nawzajem, a my jesteśmy sami..

Jakoś nie zauważyłem żeby moje poczynania w tej strefie były jakoś specjalne nagradzane.. walutę na kupno broni przy strefie mam ale co z tego jak miałem poziom ogólny 8 a poziom w strefie 7.. więc musiałem natrzaskać poziom 8 na 8.
    Sądziłem, że kupię wtedy jakieś fajne bronie znacznie lepsze od moich (shootgun 2059 dmg, smg 669 dmg, szturmowy 1388 dmg) ale niestety nic lepszego nie było.
    Więc tak jakby utknąłem z większym poziomem (bo te bronie miałem już na levelu 6-7) a sprzętem słabym.

AI w tej strefie są mocni. Nie tacy jak w pozostałym świecie, gdzie rzucę granat parę strzałów i umiera. Znacznie bardziej wykorzystują system ochron i w dużych grupach (powyżej 3 osobowych) są śmiertelnie niebezpieczni. My ładujemy w nich całą serię i nic.. oni pół serii w Nas i gryziemy piach.

Jeżeli w strefie znajdziemy u AI jakieś fajne przedmioty to nie możemy go zabrać do zwykłej strefy (TYLKO!) musimy zrobić/czekać na zrzut.. Co jest hardkorem totalnym. Zazwyczaj miejsce zrzutu jest między nieźle uzbrojoną grupką przeciwników, gdzie jest zasada podłącz twoje przedmioty do zrzutu i w nogi..

Grałem wieczorem więc nie było nikogo kto mógłby dołączyć do grupy.. i w pojedynkę była to sieka totalna..

Jeżeli ktoś zastanawia się nad tą grą to na prawdę granie solo mija się z celem. Chodź w normalnych misjach nie miałem żadnych problemów to tak w tej specjalnej/zarażonej strefie same problemy :D.

Nawet friendly fire w tej zarażonej strefie jest dozwolone.. więc nie wiadomo kiedy, kto Ci w plecy strzeli.. - a taką sytuację też miałem..

13. Krakoos

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    A robiłeś misję na stadionie na wyższym poziomie trudności? Już tak lekko nie jest, bo każdy ma poziom 7, jeden z każdej grupy ma niezłą kamizelkę, bez przerwy starają się mnie oflankować i obrzucają granatami. To już jest prawdziwe wyzwanie. Natomiast w "zarażonej strefie" to już wolna amerykanka. Jednemu gościowi pomogłem wstać to mi puścił serię po plecach w geście podziękowania. Najlepiej zebrać ekipę 4 graczy i pospacerowac sobie po okolicy.
    Tak jak napisał warone, grę warto zamówić, ale koniecznie z przepustką sezonową. Ta gra dopiero z dodatkami nabierze rumieńców.

14. Zdroju

Zdroju Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja też dorzuce swoje trzy grosze :). Generalnie gra zapowiada się bardzo dobrze. Nie miałem styczności z wersją alpha więc nie wiem na ile została ona poprawiona ale to co zobaczyłem w becie totalnie mnie uspokoliło. Nie rozumiem o co tyle szumu względem grafiki. Gra wygląda bardzo dobrze i chyba tylko Tomb Raider zrobił na mnie większe wrażenie. No ale tam lokacje były powiedzmy bardziej zamknięte. Więc temat grafy to temat by tylko się doczepić bo przecież to gra Ubi więc trzeba narzekać. Dziś więcej pogram więc zobaczę czym jeszcze Division jest mnie w stanie zaskoczyć. Widzę, że Ubi po słabszych grach trochę wraca do łask z Siege a teraz z Division.

15. Krakoos

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Jak to jest z tą Strefa Mroku? Wkurza mnie, gdy gość do mnie strzela, zabijam go w obronie własnej, zostaję naznaczony i rozpoczyna się polowanie na mnie. Czaszka powinna pojawiać się za notoryczne uprzykrzanie gry innym.
    Szkoda, że tryb obrony przed falami wrogów nie będzie w podstawowej wersji, przydałoby się coś takiego.

Dzioba92 lubi to.
  16. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    O to w tej strefie chodzi albo wybierasz drogę samotnego wilka i uważasz sam na siebie realizując cele lub zwiedzając okolice lub idziesz ze swoja grupa i wzajemnie się bronicie i patrolujecie okolice .Chcesz grać by ciebie nie zabijali nie wchodź do DARK ZONE .

Co do samej horrdy na ktoś wyczekujesz mam nadzieje ze zmienia plany bo nie pasuje do tej gry . Ale zobaczymy co wymyślą .

17. Onicniepytaj

Polubienia:
    1697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To jest największą porażką tej gry. Starczy czekać na zrzut w wyznaczonym miejscu wpada 2-3 graczy i już pozbywasz się zdobytych przedmiotów - porażka totalna.

18. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    A mi się podoba taka niepewność idziesz tam w ekipie albo na własne ryzyko.

19. Krakoos

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Tradycyjnie im dłużej trwała beta, tym lepiej zorganizowani byli gracze. To oczekiwanie w kilku w strefie zrzutu też zauważyłem. No ja się tam nie zapędzałem nie będąc w grupie conajmniej 3 graczy. Bywały też ekipy polujące tylko i wyłącznie na łotrów.
    Mnie nie przeszkadza sam fakt istnienia Dark Zone, uważam że to świetny pomysł, lecz wymagający dopracowania, bo czemu staję się celem gdy przez przypadek gracz wejdzie mi na linię strzału? Fakt, na kilkanaście sekund tylko, ale to wystarczy by mnie unicestwić.

20. Onicniepytaj

Polubienia:
    1697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Głupota totalna.

Powinien być jakiś okrąg "safe zone" przy zrzucie, że jak do niego wejdziesz to ni chu chu by ktoś mógł Ci w ostatniej chwili ukraść łup. Motyw, że zanim dojdziesz do zrzutu mogą Cię zaatakować to ok. Ale nie tak perfidnie zza pleców..
    Dla mnie to było tak irytujące i wkurzające, że wywaliłem bete.

21. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gdyby był safe zone to zrzut był by zbędny. Bynajmniej jest jakaś zabawa a nie na łatwiznę tylko iść . Ja tam grałem w czwórkę i na Dark zonie pilnowaliśmy się wspólnie teraz jak się stoi jak młotek przy strefie zrzutu wykonując pajacyki jak to miało miejsce kilka razy to ja się nie dziwie sam w takiego strzelałem i mu lup zabierałem. Gra na tym polega by w tej strefie się pilnować a nie latać jak idiota na prawo i lewo . A jak cie to tak irytuje pomiń ten tytuł proste po co się denerwowac :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum