1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tom Clancy's The Division

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 7, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Co do pytania wyżej to nie . Jezeli zamierzasz grać sam to według mnie omiń ta grę .

Co do samej gry :

Gra bardzo ładnie wygląda , jest dość rozbudowana otoczenie pomieszczenia podziemia tunele parkingi place to wszystko bardzo dopracowane . Do tego te oświetlenia świąteczne i zmieniający się klimat powoduje że gra na naszych oczach się zmienia .

Misje są dość długie jezeli się gra na na trudnym poziomie co wydłuża sama rozgrywkę. Spora ilość zbierajek wszelakich dokumentów które opowiadają nam cos o grze a czasem po prostu fajnie opisują punk widzenia zwykłych obywateli na sytuacje z poczatku wirusa (telefony)

Dość dużo eksploracji szwendania się po miescie można nawet powiedziec zwiedzania bo miasto przypomina oryginał wiec tak naprawde wybieramy się na wirtualne zwiedzanie NY w troche innym klimacie .

Odpowiednie tempo levelowania postaci co powoduje że pierwszego dnia nie osiągamy maksymalnego poziomu.

No i oczywiście Dark Zone gdzie w sumie trzeba być najbardziej czujnym bo możemy wyjść z pustymi rękoma .

Reasumując gra na +

Osobiście polecam i licze ze gra będzie odpowiednio rozwijana i ni będzie tak jak w przypadku Destiny że po chwili patrzymy a tu nie ma co robić .

4. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Gra kozak po becie byłem sceptycznie nastawiony. Po kupnie okazała się całkiem inna gra. Grafika piękna misję do wykonywania z innymi graczami po prostu poezja polecam

wyklepane z m4A1

5. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnie rowniez sie podoba. Co prawda gram sobie sam ewentualnie misje glowne sobie gram z randomami ale bardzo wciaga.Mam przegrane 19 h a dopiero 15 lvl. Nie wiem jak w waszych przypadkach i jak z droopem,mam caly ekwipunek niebieski ale bron glowna zielona bo kilka niebieskich jest po prostu gorszych. Nie jestem wymiataczem,gram dla przyjemnosci.Do dz pewnie zajrze po wbiciu 30 lvl bo teraz chyba nie ma sensu co?

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja juz grę ukończyłem kilkanaście dni temu i tak jak na poczatku wow dużo zabawy itp tak teraz zastanawiam się co dalej i czekam na dodatkowa zawartość bo powoli nudno się robi .

7. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie bardzo dobra pozycja co prawda dopiero zaczynam przygodę z tym tytułem a już na samym początku gra przypadła mi do gustu graficznie niczego nie brakuje grywalnosc również na bardzo dobrym poziomie. Jednym słowem dobrze wydane pieniądze.

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

8. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra naprawdę fajna, ale jak pisali powyżej, to jest raczej sieciówka. Niby jest singleplayer, ale ciężko przejść niektóre misje już na początku mam problem, gdy mam poziom powiedzmy 5 ty, a misja rekomendowany 7 my i podchodziłem z 10 razy, za każdym razem dostałem wciery. W Wiedźminie miało to inne przełożenie.

Grafika - choć na początku myślałem, że będzie trochę lepiej (napaliłem się przy oficjalnych prezentacjach), to teraz uważam, że jest naprawdę niezła.

Jakby jeszcze była większa możliwość integracji z otoczeniem, to byłoby już super. Spotkałem się w grze często z takimi elementami, typu jakieś butle, które powinny wybuchać, a tu zonk :) wystrzelany magazynek, a ona stoi.

Coś więcej powiem po kolejnych 10 - 20 godzinach grania.

9. Ptakuwzl

Ptakuwzl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra bardzo dobra, ale mimo to czegoś mi w niej brakuje. Fajny klimat, ale strzelanie setek headshotów by wykończyć przeciwnika jest trochę... nudne. Taka "zaleta" MMORPGów

10. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gierka jak dla mnie super :) grałem w Alfe gralem w Bete i już wtedy mi się podobała strasznie. Grafika jest jak najbardziej na plus jak i ogólnie cala mechanika. Troche poziom trudności odstaje od umiejetności :) bo czasem samemu jest ciężko ogarnać jakąś misje ale chyba zauwazyłem że jak się gra z ekipą to tych przeciwników jest wiecej w danej misji niz jak by sie grało solo :p

11. jezdziecwidmopl

jezdziecwidmopl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie to najgorzej wydane pieniądze w ciągu ostatnich 2 lat, miało być wielkie bum i nic. Grałem od premiery ukończyłem kampanie pogralem dark zone i tyle. Zaczęło mnie nudzić nudzić i nudzić. Nie jest to niestety gra jak dla mnie która cie zatrzyma na dluzej typu destiny. Gra ma swój fajny klimat ale nie potrafi zatrzymać gracza na dluzej chociaż jak zwykle są ludzie którzy z tej gry nie wychodzą:) jak dla mnie jedyny plus to rogue na dark zone ale niestety też się nudzi. Na szczęście dodatek do wiedzmina jutro wychodzi i nie trzeba nic wiecej

12. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Niestety masz racje. Gra jest fenomenalna ma klimat ma ogromny potencjał no ale ile można robić to samo i to w dodatku tak samo. Sa małe bugi ale jakoś specjalnie to nie przeszkadza. Z Division przerzuciłem sie na Siege równie fenomenalna gra. No ale w niej każdy mecz jest inny. W zasadzie robimy w kółko to samo no ale w inny sposób i to zatrzymuje w grze.

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

Polluks i jezdziecwidmopl lubią to.
  13. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie rozumie, skoro Division jest nudne bo roimy to samo, to czemu Siege jest nie nudne skoro każdy mecz jest taki sam, bo robimy dokładnie to samo :)?

14. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Zasady meczu sa te same. Sam mecz juz nie :)

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

15. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To samo tyczy się Division :) zasady te same ale to zależy od graczy jak to rozegrają czyż nie? :p

16. Polluks

Polluks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toruń
    No i tu jest ta różnica. Misje dzienne Div są schematyczne, mniej więcej jak terrohunt w R6S. Chociaż a tym drugim różnie bywa. Co do DZ i pvp to wiadomo że jest zawsze inaczej.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

17. zielik

zielik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jeżeli są tu jacyś gracze The Division bardzo proszę o opinie czy na chwilę obecną warto kupować tą grę? Po przeczytaniu masy recenzji i opinii ciężko się zdecydować, z jednej strony gra mi się podoba ale jest masa informacji że jest praktycznie niegrywalna przez różnego rodzaju błędy. Zaznaczam żę nie jestem żadnym hardcorowcem i będę grałpewnie weekendowo.

18. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musisz miec graczy ktorzy,beda grali tak samo jak ty. Za duza roznica lv miedzy kolegami i bedzie lipa. Dodatkowo nie warto kupowac wersji bez season pass.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

19. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jesli jestes graczem weekendowym to nie warto kupowac. Ta gra premiuje graczy ktorzy maja mnostwo czasu i graja nalogowo. Gralem troche i wiem co pisze. Przejdziesz "fabule" i jesli nie bedziesz mial ekipy to odstawisz gre. Nie wiem jak jest teraz bo odstawilem gre jak mozna bylo glitchowac pierwszy najazd i na tym moja przygoda sie skonczyla. W strefie mroku biegali goscie w ktorych mogles ladowac magaznki a oni Cie kladli w ulamku sekundy. Takze jak masz duzo czasu na granie i zapolonych graczu to ok, jesli nie to odpusc i kup gre nastawiona na singla z lepsza fabula

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

20. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Potwierdzam wszystko co zostało wyżej napisane. Gra wyłącznie dla zapaleńców i wyłącznie w ekipie. Aktualnie gdy wyszedł nowy dodatek to gra polega na robieniu niby "losowych" podziemi aż do za przeproszeniem usrania. Nagminne wykorzystywanie błędów w grze przez graczy zniszczyło trochę rozgrywkę. Trochę błędów poprawiono, ale również odstawiłem tytuł przy pierwszym najeździe. Strefa mroku totalnie niezbalansowana. Jak wychodzi nowa aktualizacja to gra przyciąga jak Ja to mówię: na dwa razy, raz włącz, raz wyłącz. Ogólnie nie polecam, bo wieje sandałem.

Wczytywanie...

Poleć forum