1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomasz Gop odchodzi z CD Projekt Red

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jesters, Czerwiec 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po 5 latach w CD Projekt Red, twarz Wiedźmina 2 i jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi w naszej branży, Tomasz Gop, postanowił odejść z firmy.

Tomasz Gop pracował w CD Projekt Red przez 5 lat i w tym czasie przebył kilka zawodowych szczebli, kończąc na Senior Producerze. Jako człowiek opowiadający o Wiedźminie 2 na konferencjach i prezentacjach sprawdzał się znakomicie - pełen energii i dowcipny, stał się obok Adriana Chmielarza drugą tak rozpoznawalną osobą tworzącą gry w naszym kraju.

Wiedźmin 2 się ukazał, i choć w przygotowaniu jest wersja na Xboksa 360, Tomek podjął decyzję o rozstaniu z firmą. Jak mówi nasze źródło, jest zmęczony i trochę wypalony - w końcu od kilku lat żył wyłącznie przygodami Geralta, a niejeden człowiek pracujący w branży gier powie Wam, jak niekorzystnie wirtualne światy wpływają na życie osobiste. Nie da się też ukryć, że port Wiedźmina 2 nie jest produktem tak świeżym i wyczekiwanym jak pierwowzór, co wiąże się z tym, że mimo wszystko promowanie go daje mniejszą frajdę. Między innymi dlatego na sierpniowym Gamescomie kolejnej prezentacji konsolowej wersji gry nie będzie nam już pokazywał Tomek.

Co dalej z Tomaszem Gopem, co dalej z Wiedźminem? Tomek niewątpliwie sobie poradzi, ale zapewne już w innym miejscu i stawiając czoła nowym wyzwaniom. Dla Geralta to też nie jest koniec świata - w końcu CD Projekt Red to wiele osób, których praca przyczyniła się do sukcesu obu części gry.

PS Nie zapominajmy, że swego czasu Michał Kiciński i Marcin Iwiński opuścili CD Projekt, a jednak szybko wrócili do firmy...

�� Tomasz Gop odchodzi z CD Projekt Red | => Gamezilla.pl

No szkoda :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oby tylko nie rzucili wieska na x360,news bardzo smutny,niestety...

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Daj spokój - on był tylko senior producer'em :) Nie od niego zależało czy gra wyjdzie heh

5. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No wiesz,dla mnie On był twarzą Wieśka :)

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Rozumiem. Też lubiłem wywiady z nim :) Gościu ma fajny charakter hehe. Fajnie opowiada

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Właśnie, dla mnie też, i trochę się posmutałem bo lubiłem wywiady z jego udziałem. Przez to że odszedł zapuściłem płytkę bonusową dvd z dziennikami developerów i obejżałem wszystkie, jak mam sobie przypomnieć kogoś kto pracował nad Wiedźminem 2 to będzie to właśnie Tomek Gop.
    Tak btw. dzisiaj skończyłem wreszcie drugiego wiedźmina! A zakupiłem go w dniu premiery : D na starym gt430 doszedłem do 2 aktu i stwierdziłem że nie ma sensu grać na średnich detalach przy 20fpsach... W miesiąc sprzedałem konsolę i kupiłem gtx560ti i przeszedłem resztę na ultra przy 40fpsach : D Booska przygoda!

Wysłano z Xperii X8

8. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    eh szkoda, lubialem go sluchac

9. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    hmm wstyd mi troszke bo wiedźmina nie przeszedłem do końca (na PC)...
    ale bede musiał zaczaic sie na wersje 2 czesci na x klocka ;)

szkoda ze tak wielcy ludzie rozstają sie z jakże *********m fachem...
    No ale z drugiej strony ile można

10. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Był świetny w swojej profesji, zawsze ciekawie i przystępnie dla gracza opowiadał o grach. Ciekawe, czy CDP znajdzie godnego następce pana Tomka?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum