1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomasz Majka: Afterfall: InSanity sprzeda się w około milionie egzemplarzy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 3, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szef Nicolas Games opowiedział nam o Afterfallu na Xboksa 360, ambitnych planach na przyszłość i najważniejsze - aktualnej kondycji firmy.

Dochodzące do nas informacje niepokoją - najpierw było o problemach z konsolową wersją gry i masowych zwolnieniach, później o wyprzedaży majątku firmy. Szef Nicolas Games przed weekendem zaprezentował nam niemal finalny kod gry i jak pisałem w zapowiedzi - ten prezentuje się nieźle. Co natomiast dzieje się w Nicolas Games? O tym mówi nam sam Tomasz Majka w ekskluzywnym dla Gamezilli wywiadzie.

W pierwszej części wideo można posłuchać o zmianach, jakie wprowadzono do konsolowej wersji gry. Ciąg dalszy to zaskakujące deklaracje o milionowej sprzedaży (w ciągu 2 lat, w sumie na wszystkich platformach) i planach na przyszłość.

źródło : •• Tomasz Majka: Afterfall: InSanity sprzeda się w około milionie egzemplarzy, czeka nas jeszcze parę ładnych lat w gamedevie

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak dla mnie multiplayer zapowiada się na kiszkę. Co oni Battlefielda chcą z tego zrobić?

EDIT: K0TAKU przed chwilą był tu inny temat :D Proszę o usunięcie mojego posta :)

1 osoba to lubi.
  4. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    chociaż gra nie wysokich lotów ,to i tak, 3mam kciuki za sukces

Wczytywanie...

Poleć forum