1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb raider- bug na stetku.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez danielt83, Marzec 10, 2013.

1. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam doszedłem do miejsca w którym walczymy na statku z wielkoludem . po ukatrupieniu gada dostaje wyciągarke liny i chce przeciągnąć ta pake aby pewno rozwaliło właz w podłodze ale nie da sie miga celownik na niej a jak złapie już to przesuwa sie dzwig a ta paka ,,lewituje w powietrzu ,, to na sto jakis błąd tylko co teraz zrobić bo z tamtego miejsca nie moge sie wydostać coś czuje że jestem nieźle usr@ny?? HELP!! gra wymiata:(

ps znalazłem to na YT

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przyjrzyj się dokładnie. Masz dwie takie lewitujące paki.

4. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzieki kolego ale wiem o co chodzi i znalazłem rozwiązanie na tego glitha :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum