1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider: Definitive Edition porównane ze standardową wersją na filmie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Porównanie zawdzięczamy IGN-owi, który opublikował film, gdzie twórcy omawiają różnice między Definitive Edition, a standardowym wydaniem gry na poprzednią generację.

Różnice z początku nie wydają się być duże i jeśli już zauważamy dużą poprawę, to zazwyczaj po tym, kiedy mówią o niej samej twórcy. Nie rozumiemy przez to oczywiście znikomej różnicy między obiema wersjami, bo dotyczy to bardziej subtelności tego, jak zmieniło się Definitive Edition względem swojego pierwowzoru.

Choć sam model Lary jest ponoć "niemal identyczny", tak włosy korzystają z technologii TressFX Hair od AMD, tekstury są w znacznie wyższej rozdzielczości, system oświetlenia w grze jest teraz nieco inny, zaś sam świat ma teraz znacznie więcej efektów cząsteczkowych, część z których zmienia się pod wpływem dynamicznego oświetlenia. Jeśli czujecie się średnio przekonani, a przed lekturą tej wiadomości nie zobaczyliście żadnej różnicy, zawsze możecie spróbować znowu.

Tomb Raider: Definitive Edition powstaje z myślą wyłącznie o PS4 i Xbox One.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    jak dla mnie widac roznice, gra zamowiona.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

4. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Wygląd mniej więcej jak wersja na PC :) Poprawili w sumie tylko trochę grafę, co widać po włosach :D

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Heh było wiadomo, że będzie przepaść pomiędzy konsolami. Ale czy pomiędzy konsolą, a wersją PC na najwyższych detalach chyba, aż takiej przepaści nie ma.

Oczywiście na PS4 wygląda ładnie, akurat tutaj nie ma co dyskutować nad tym.

Ale jak już pisałem X razy. Większość osób już przeszła grę na PC, konsoli (sam przeszedłem na PC i X360) i raczej nie ma sensu kupować tą samą grę na PS4 jak już ją mamy za sobą - takie jest oczywiście moje zdanie :), jakbym miał PS4 to raczej bym jej nie kupił. No chyba, że gra była by tak tania (waluta,zarobki), że nie odczułbym nawet po kieszeni, że kupiłem grę :)

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Doskonałe się prezentuje na nextgeen na pa currentach były problemy z ilością klatek i grafika średnia. Ale kto skończył to raczej nie wróci do niej mimo lepszej grafiki.

7. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sama gra to nic ciekawego byle do przodu

8. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Grafa identyczna jak na PC sprzed 2 lat (na max detalach - optymalizacja gry była swieta btw.) , co świadczy o tym, że te całe next geny za kilka lat (pewnie już za rok) będą się słabo przentować. Gra świetna. Polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum