1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider: Definitive Edition

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. robi6969

robi6969 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pierwsze wrażenie po odpaleniu bomba, piękna grafika, cienie oraz oświetlenie powodują, że aż miło się patrzy, gra wygląda po prostu ślicznie.
    Gra posiada polski dubbing (mimo regionu US, który mam ustawiony, język PL działa)
    Niestety nie mogę porównać jej z wersją na x360 gdyż sam nie wiem czemu nie miałem jej w swojej kolekcji, z jednej strony to dobrze, gdyż teraz mogę doświadczyć większej przyjemności z grania jeśli chodzi o walory graficzne :D
    Gra wciąga jak cholera po 30min grania ciężko było mi się oderwać od pada.
    Moja ocena 10/10

4. Kulpit

Kulpit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra jest świetna i strasznie wciągająca. zgodzę się z tobą w stu procentach

5. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Prawie jak Uncharted, zdecydowanie polecam.

6. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kupiłem niedawno :) Wcześniej miałem wersje na PS3. Gra jest świetna ale...w wersji na PS3... Nie wiem czy mam jakąś kiepską wersje czy jakiś patch mi się nie chce ściągnąć ale tyle bugów to ja w życiu nie widziałem (no może jeszcze w becie Bf3 :p). Zawieszający się dźwięk, zawieszająca się gra, zawieszająca się Lara. No tragedia. Co chwila mi się coś zwiesza przez co muszę się cofać i przechodzić od początku.

Grę szczerze polecam bo na PS3 przeszedłem całą na jednym wdechu, podobała mi się bardziej nawet niż Uncharted 3 (którego do dziś nie ukończyłem). Ale wersja na XONE to totalna kpina.

7. Kozubek1945

Kozubek1945 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gralem to na xbox 360, potem kupilem na xbox one.Gra wymiata.10/10

8. Hatless

Hatless Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tak samo jak ziomek Kozubek 10/10

9. Zajczak1982

Zajczak1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Jeśli ktoś nosi się z zamiarem kupna Rise of the Tomb Raider to ten tytuł to czysty obowiązek. Gra jest niemiłosiernie wciągająca, jak na swoje lata z bardzo ładną grafiką, bardzo ciekawą fabułą, jak na ten typ gier trzeba spędzić całkiem dużo czasu (zbieranie wszystkich pierdółek, grobowce itp). Wiadomo, nie każdy musi lubić wszystko i każdy gatunek gier, ale jak dla mnie ta gra to ideał, ocena 10/10, polecam w 101%.

hajpek lubi to.
  10. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Od jakiegoś czasu planowałem skrobnąć kilka słów o tej grze, ale wciąż było mi nie po drodze. Poza demkiem trójki na Ps1 nigdy nie grałem w żadnego Tomb Raidera, więc nie miałem żadnych oczekiwań względem rebootu.

Najbardziej w tej grze spodobał mi się oczywiście sam świat. Widok z masztu radiowego czy finałowa sekwencja wspinaczki zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Zresztą wg mnie designerzy poziomów ogólnie odwalili fantastyczną robotę. Dalej fabuła. Nie jest to może coś wyjątkowo ambitnego, ale w grze nastawionej na przygodę wystarczy. Dopóki nie bawimy się w znajdźki to nie ma mowy o nudzie. Sporo strzelania, tyleż samo skradania i trochę wspinaczki. Kilka skryptowanych, filmowych akcji też było bardzo w porządku. Tym bardziej, że uwielbiam elementy platformowe, które w TR są naprawdę sprawnie zaimplementowane. Z kolei strzelanie było z początku bardzo uciążliwe gdy broń nie zadawała zbyt dużych obrażeń, ale po jakimś czasie dawało sporą frajdę. A spory wpływ na to mieli agresywni przeciwnicy. Starali się mnie osaczyć więc grając na hardzie zdarzało mi się wściekać na niektóre frustrujące fragmenty, ale satysfakcja po ukończeniu gry wynagrodziła mi to wszystko.

Muszę jeszcze wziąć pod lupę znajdźki. Nienawidzę latania po świecie, żeby zbierać niepotrzebne do niczego fanty. Na przykład tak uciążliwe jak choćby w Gta V gdzie bez poradnika ani rusz, ale nagrody zazwyczaj nie były warte wysiłku. Co prawda jestem dumny z ukończenia gry na 100 % jednak wymagało to cierpliwości. TR również zaliczyłem na setkę i drażnił mnie backtracking jednak zmysł Lary pokazujący położenie reliktów itp wiele ułatwił. Dodatkową motywacją były punkty umiejętności i usprawnienia broni. Więc ostatecznie latałem po mapie by dorwać każdy dokument czy zestrzelić jakiś amulet. To bardzo ważne w tytule, który opiera się na eksploracji bo miałem na to szczerą ochotę.

Na koniec coś co jest dla mnie sporym problemem tej gry. Graficy i designerzy stworzyli nową Larę jako bardzo ładną dziewczynę. Dawny wizerunek panny Croft był odpychający więc odbieram tą zmianę niezwykle pozytywnie. I nagle pojawia się rysa czyli brutalne animacje śmierci naszej bohaterki. Zwłaszcza zjazd z rzeki na który nie mogłem patrzeć.

Podsumowując grało mi się świetnie i również polecam ten tytuł.

11. borekns

borekns Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Nigdy nie byłem fanem serii i zawsze ta gra mnie odrzucalal ale pomyślałem że za 25zl (dzięki za informację btw) dam grze szansę.
    Gra mnie wciągnęła jak Florydzie bagno. Po prostu swietna, a przy wchodzeniu na wieżę żurawia nabawilem się lęku wysokości;)

Ostatnia edycja: Kwiecień 26, 2016
  12. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gra na x360 jest genialna, na Xone szukam.
    Gdzie jest za 25 pln?

Ostatnia edycja: Kwiecień 25, 2016
  13. Mariusz86

Mariusz86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    Jeśli o mnie chodzi to sam nie wiem co myśleć o tym tytule... z jednej strony bardzo dobra grafika i ogólna mechanika a z drugiej zwyczajnie mało związku z samym Tomb Raiderem. Zbyt wiele tu strzelania a zbyt mało tytułowych grobowców i zagadek. Ukończyłem ten tytuł dwokrotnie- pierwszy raz na PS3 a drugi właśnie na XO i grało mi się bardzo przyjemnie ale nic ponad to. W mojej skromnej ocenie 7+/10.

14. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    Grafika i dźwięk jest znakomita. Dużo jest do łażenia po mapie i szukania. Jestem na pierwszej mapie a co mówić o dalszych planszach!

15. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No więc, z duma ogłaszam że wczoraj o 3 w nocy skończyłem wątek fabularny :) Gra dla mnie jest genialna. Zagadki nie irytują, więc gra się naprawdę przyjemnie.

Związku akurat z Tomb Raiderem jest sporo. Jeszcze dzisiaj pamiętam jak dumnie w latach 90-tych trzymałem pudło z pierwszą częścią gry na dawnej giełdzie na Grzybowskiej w Warszawie. Gra była wtedy trudniejsza, ale przez słabszą grafikę łatwiej było znaleźć dźwignie i przełączniki. Przy dzisiejszej grafice instynkt przetrwania jest niezbędny. Wracając do tematu, fakt strzelania może jest trochę sporo. Tak jak fajnie są wyważone zagadki, tak podczas walki miałem ochotę cisnąć padem w TV. Mimo wszystko gra 9/10.

Mariusz86 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum