1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider ma być "najlepszą grą tej generacji" + Teaser

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 29, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Premiera Tomb Raidera została przesunięta na pierwszy kwartał przyszłego roku. Wszystko po to, by Crystal Dynamics było w stanie stworzyć "najlepszą grę tej generacji".

W kalendarzu wydawniczym Square Enix na nadchodzące miesiące można wskazać kilka szczególnie interesujących tytułów. Na czele listy znajdują się z pewnością Hitman Rozgrzeszenie i Tomb Raider. Jak stwierdza w rozmowie z dziennikarzami Venture Beat Mike Fischer ze Square Enix, osiągnięcie odpowiednich efektów wymaga czasu.

Tak jest chociażby z silnikiem Glacier i mechaniką tłumu. Aby odpowiednio dopracować ten typ technologii potrzeba czasu, a my ten czas jej poświęciliśmy. To samo tyczy się Tomb Raidera. Dopiero co ogłosiliśmy, że gra ukaże się w pierwszym kwartale 2013. Moglibyśmy ją wypuścić już teraz - jest wystarczająco dobra. Wyobraźcie sobie zatem, jak świetna będzie, gdy już pojawi się na rynku - zapowiada Fischer.

- Mogę spojrzeć wam prosto w oczy i powiedzieć: chcemy, żeby to była najlepsza gra tej generacji. Ten dodatkowy czas jest po to, by udało nam się ten cel osiągnąć- dodaje. Nowego Tomb Raidera w akcji zobaczymy już na targach E3. Crystal Dynamics ma tam pokazać nieprezentowane wcześniej możliwości swej nowej produkcji.

Teaser... czwartkowego zwiastuna:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    pogieło ich chyba z najlepszą grą tej generacji

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    No nie? Przecież wiadomo, że MW3 jest najlepsze, 'lol'.

Tomb Raider ma ambicje i dobrze się zapowiada, liczę, że ich przewidywania się sprawdzą ;)

3 użytkowników lubi ten post.
  5. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    No mają ambicje zobaczymy co z tego wyjdzie,trzymam kciuki że że rzeczywiście będzie to najlepsza gra tej generacji

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Fajnie , że przynajmniej mają ambicje aby stworzyć taką grę. Z tego co do tej pory pokazali to myślę , że mogą stworzyć jedną z lepszych gier tej generacji. Ja za nich trzymam kciuki , a co!

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    No nie przeciez wiadomo ze BF3 jest najlepsze, ¨lol¨.
    Watpie i nie wierze w ich klamstwa, moge sie zalozyc ze gta5 pokaze o wiele lepszy poziom.

8. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dla mnie jest to najbardziej wyczekiwana gra na e3. troche malo o niej wiemy, z checia dowiedzialbym sie wiecej na temat samej rozgrywki.

przed chwila obejrzalem gameplay bodajze z e3 11 i dotarlo do mnie dopiero teraz jakie ta gra ma znakomite naglosnienie, ktore spokojnie moze sie rownac z bf 3. po prostu poezja, jak ta lara namietnie stęka :)

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bf3 to shit nie wiem jak to można grać masa bugów, a tr to wogule gra TPP a nie FPP. Jak przełożyli premiete tak daleko to całkiem możliwe ,że gra będzie dobra.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Nie ma to jak w temacie Tomb Raidera pisać o MW3 lub BF3. Wasza inteligencja już naprawdę nie mogła bardziej sięgnąć dna.

A co do tematu. Czekam na tą grę jak małe dziecko odkąd zobaczyłem pokaz z E3 2011! Mam nadzieję, że w tegorocznym E3 opowiedzą o tej grze coś więcej, bo na razie mało wiadomo...

1 osoba to lubi.
  11. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    napewno uncharted 3 podnosi poprzeczke, wiec mysle ze jesli to prawda to gra musi byc dobra

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Uncharted bardzo liniowa, nie daje poprzeczki. Podobalami sie kazda czesc uncharted dubing, fabula, lecz saa grywalnosc srednia

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

13. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W jakim celu wszczynasz kłótnię?

Co do tematu, to raczej najlepszą grą tej generacji nie będzie. Żeby być najlepszą grą powinna być świetna grafika, fabuła, gameplay i wiele innych rzeczy, więc musieli by tą grę robić 3-4 lata (a może nawet więcej).

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up Przecież niewiadomo ile ta gra powstaje. Pokładam duże nadzieje w tym tytule i trzymam ich za słowo.

Wysłano z Xperii X8

15. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ja myśle, że żadnej gry nie można nazwać "najlepszą". Każda ma swoje wady, jak i zalety. Każda jest inna. Jedne mają więcej wad, inne zaś więcej zalet. Każdy ma swoją ulubioną/najlepszą bądź nie. W moim wypadku ciężko wybrać tą naj... Mam nadzieję, że TR będzie jedną z kandydatek (od początku miałem)

BTW & OT:
    Słowa MW.. BF.. ACTI.. itd. powinno się chyba zabronić używać w tematach z nimi niezwiązanymi... i to nie tyczy się tylko użytkowników ;)

16. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    moze i lepiej, lepiej poczekać na kawał dobrej gry niż dostać wcześniej g**no zasłoniete dobrym tytulem ;)

17. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    No, tyczy się to też świeżaków i XboxManiaków :D

Nie widzę, by ktokolwiek się kłócił, więc nic nie zostało wywołane. Po prostu 'miły' komentarz, ot co ;)

Co do czasu tworzenia gry. Diablo III robili ponad dekadę, a wyszło... co najwyżej dobrze, to samo Duke Nukem. Czas tworzenia nie ma nic do rzeczy, gry po prostu trzeba tworzyć z pasją.

18. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    a no właśnie mocno tutaj trąci unchartedem, ale to chyba dobrze że wzorują się na tym przekozaku.

19. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale jaki jest sens pisania takich komentarzy? Żeby później ukarać tych, którzy zostali "wyprowadzeni z równowagi"? Przez pisanie takich głupich komentarzy właśnie dużo kłótni w tematach się rodzi. Tym bardziej, że temat ani trochę nie jest związany z EA/Activision/CoD/BF (niepotrzebne skreślić).

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum