1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider - misja "Pirackie Życie" - brak itemu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lub0n87, Marzec 30, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lub0n87

Lub0n87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam,
    Mam problem z misją "Pirackie Życie" w której chodzi mianowicie o to, że trzeba znaleźć i przynieść spowrotem niejaki wielokrążek, i teraz o co się rozchodzi... Wszedłem na wrak tego statku na którym był masz z przyczepioną do niego kotwicą, trzeba było strzelić w zaczep od liny aby kotwica się zerwała (czego oczywiście nie zrobiłem, ponieważ nie zauważyłem) i poszedłem dalej zabić 3 wrogów na rufie tego wraku. Kiedy to zrobiłem zerknąłem do poradnika i okazało się że wielokrążek już minąłem, a kiedy wróciłem się do masztu - jego już nie było...
    I teraz jestem w ciemnej du*** za przeproszeniem, bo grę saveowałem tylko na pierwszym slocie, która zapisała mi się właśnie po zabiciu tych 3 przeciwników na rufie. Nie mogę cofnąć save do miejsca przed wejściem na wrak okrętu.
    Moje pytanie do graczy czy wiecie jak rozwiązać ten problem? Jest jakiś sposób, żeby maszt ukazał się na nowo? Może da się jakoś powrócić do miejsca poprzedniego zapisu? Szczerze mówiąc mam średnią chęć zaczynać grę od początku, bo skończyć się jej nie da, kiedy nie przyniose tego itemu i nie zdobędę lepszego łuku.. :(
    Czekam na jakieś przydatne odpowiedzi. Dzięki.

Edycja: Ok, problem się rozwiązał! Mimo tego że nie zniszczyłem masztu, poszedłem dalej to wielokrążek automatycznie wpadł do ekwipunku, potwierdzeniem na to jest fakt powrotu do ekipy remontującej Endurance i przekazanie wielokrążka "dużemu kolesiowi" :)
    DO ZAMKNIĘCIA :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum