1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider - pierwsze informacje na temat trybu multiplayer

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Styczeń 5, 2013.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Tomb Raider VGA 2012 World Premiere Trailer

Kilka dni temu ogłoszono, że gra Tomb Raider zaoferuje nie tylko kampanię dla pojedynczego gracza, ale również rozbudowany tryb multiplayer. Teraz poznaliśmy pierwsze konkrety na temat rozgrywek wieloosobowych.

Za opracowanie tego elementu gry odpowiada studio Eidos Montreal, czyli autorzy Deus Ex: Human Revolution. Tomb Raider zaoferuje kilka trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy drużynowego deathmatcha. W nim zmierzą się ze sobą drużyny rozbitków oraz dzikich mieszkańców wyspy. Natomiast w trybie Rescue rozbitkowie będą musieli znaleźć określoną liczbę apteczek i dostarczyć je do zmieniających się lokacji. Zadaniem drugiej strony będzie przeszkodzenie w realizacji tego celu oraz osiągnięcie określonej liczby zabójstw.

Trzecim trybem będzie Cry for Help. Na razie twórcy nie są w stanie zdradzić zbyt wielu konkretów na jego temat. Wiadomo jedynie, że zamiast na walce skoncentruje się on na eksploracji oraz gromadzeniu przedmiotów. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie pojawi się opcja pokierowania samą Larą Croft. Mapy do rozgrywek wieloosobowych będą stosunkowo małe, ale wynagrodzi to ich duża interaktywność. Poziomy mają być pełne aktywowanych ręcznie pułapek oraz powierzchni pozwalających na wspinaczkę. Pojawi się również możliwość niszczenia fragmentów otoczenia.

Do wyboru będzie wiele różnorodnych postaci posiadających odmienne statystyki oraz ekwipunek. W trakcie wieloosobowych starć wykorzystamy to samo uzbrojenie, co w kampanii. Walczyć więc będziemy m.in. za pomocą łuków, broni palnej i granatów. Do ataków posłużą również toporki do wspinaczki. Jednocześnie tempo akcji zostanie zwiększone w porównaniu z trybem dla pojedynczego gracza. Za sukcesy nagradzani będziemy punktami doświadczenia, które posłużą do zakupu lepszych umiejętności oraz odblokowywania zaawansowanych postaci.

Tomb Raider - pierwsze informacje na temat trybu multiplayer | GRY-Online.pl
    Tomb Raider VGA 2012 World Premiere Trailer - Full HD 1080p - YouTube

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Ostatnio w lare gralem na psxie, a trailer zacheca do powrotu znajomosci z Lara. :)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A tam multi, na bank będzie nijakie. Ostatnimi czasy kupiłem Assassin's Creed III i Far Cry 3, w asasynie ograłem całego singla wyciskając wszystkie soki, w multi pograłem ok 5-10h i tyle, dziś po jakimś miesiącu miałem małą ochotę na sprawdzenie, jak tam się zabija templariuszy na multi ale mi szybko przeszło, bo nie ma tam żadnych emocji, hypu, kto gra w AC3 dla multi, kto? Far Cry 3 obecnie ogrywam singla, przeszedłem kilka misji coop z losowymi ludźmi bo były za nie osiągnięcia, a multi? Ani razu nie odpalone i pewnie nie odpalę bo o nim zapomnę, gdy zobaczę napisy końcowe singla. Nie potrafię obrać stanowiska w temacie, czy takie gry powinny mieć multi czy nie, niby to nikomu nie szkodzi, a ktoś może dłużej spędzić czas przy jednym tytule, zwłaszcza, jak gra na oryginałach (taa, kto na tym forum tak robi?), jestem chyba jednak zdania, że gry singlowe powinny mieć tylko singla, a multiplayerowe wypasione multi.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tak powinno być od początku, a nie na siłę wciskać jakiś tryb. To tak jakby do gier typu MOBA robić single player, bo obecnie taki trend i tak trzeba...

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Przykladem moze byc multi w Max Payne 3. Totalna porazka

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No widzisz, i tutaj się nie zgadzam. Multi jest tam fajne, jaj nie urywa, ale jest fajne. Tak samo w GTA IV. Jednemu się podoba, drugiemu nie, jeśli multi nie odbija się kosztem singla, jestem na tak. W każdej produkcji.

1 osoba to lubi.
  8. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Odp: Tomb Raider - pierwsze informacje na temat trybu multiplayer

Jak dla mnie nawet do gry, która jest głownie stworzona do single , można wsadzić jakiegoś tam multiplayera , ale żeby nie odbiło się na singlu. Wydanie 200zł na grę ,która starcza na 10-15h , jest dla przeciętnego chłopaka/dziewczyny jakoś nie jest opłacalne , a ten multi przytrzymuje troche przy grze, nawet jeśli jest słaby :)

Wyslane za pomoca kartofla na korbke

Wczytywanie...

Poleć forum