1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider PL (wersja cyfrowa) [Licencja]

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fabiosek1, Grudzień 6, 2014.

1. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witam!

Mam pewne pytanie odnośnie przenoszenia licencji co do gier. Mianowicie ostatnio zakupiłem sobie Tomb Raider (Pl, dubbing) w wersji cyfrowej. Pobrałem oczywiście na swoim, głównym koncie. I tutaj pytanie: Gdybym chciał sprzedać konsolę, to da radę przenieść tą grę na profil innego użytkownika? Nie chciałbym dawać swojego konta, bo jest to konto główne.

Ps. Jeśli to zły dział, a chyba tak jest to bardzo bym prosił administratora o przeniesienie tematu w odpowiedni dział. Dzięki.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum