1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider - pomoc przy achievemencie "Artylerzysta"

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Oskisko, Lipiec 25, 2013.

1. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To znowu ja, potrzebuję pomocy w osiągnięciu w multiplayerze, a mianowicie - "Zabij 20 wrogich graczy przy użyciu wieżyczki w grze wieloosobowej.". Odwdzięczę się jeśli ktoś też jakichś potrzebuje. Zainteresowani proszę pisać na PM :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Wbrew pozorom ten achik nie jest trudny bo jak grasz "ratunek" i wystarczy ze powalisz kogos z wieżyczki to już Ci zalicza jako zabójstwo

4. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dobra dałem radę, jest 1000G - temat do zamknięcia :)

5. Lub0n87

Lub0n87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sochaczew
    Szacun za 3 krotny awans na 60 poziom w TR, zniechęca mnie ten acziw, dlatego może jutro zrobię całą resztę w multi. Jak ktoś chętny do pomocy to zapraszam :)
    GT: Lub0n87
    HS: posiadam

Wczytywanie...

Poleć forum