1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TOmb Raider Xbox 360 PL - Gra w formie kodu (allegro)

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Fabiosek1, Listopad 18, 2014.

1. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witam mam pytanie odnośnie tej aukcji:
    TOMB RAIDER XBOX 360 POLSKA WERSJA/NOWA/THE BOMB!! (4786031115) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chodzi o to, że cena gry jest tania, nawet jak na zdrapkę. Mam pytanie wie ktoś może czy istnieje takowy generator kodów do tej gry czy po prostu jest to chwyt ze strony sprzedającego, który chcę zarobić szybciej obniżając cenę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AtamanPlay

AtamanPlay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Żywiec
    Nie wiem czy istnieje generator ale Tomb raider jest sprzedawany bardzo tanio sam zakupiłem za 16 zł taka zdrapkę.

4. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jaki masz Golda to Tomb Raider jest właśnie w ofercie Deals with Gold za chyba 35 zł. Inne części TB też po taniości. Tu masz pewność 100% że cię nikt nie wykiwa.

5. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    gra nie jest juz nowa pare miesiecy mineło od premiery a zdrapki z miesiaca na miesiac tanieją takze bierz jak jeszcze nie grałes :0

6. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Właściwie to już zakupiłem z innej aukcji za 18zł, czyli niewielka różnica. Jutro sprawdzę to w praktyce. Dzięki za odpowiedzi. Uważam, że temat można już zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum