1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darkman, Marzec 2, 2013.

1. Darkman

Darkman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy Tomb Raider, którego premiera jest 05.03 z Polskim językiem jest już gdzieś dostępny w sklepach? Bo nie wiem czy już mogę zagrać, czy lepiej poczekać do wtorku. Wersja x360club wyciekła chyba z Rosji, więc może tam już jest w sklepach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. brzana

brzana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    kielce
    premiera w polsce to chyba 5 marzec ale na torrentach juz wisi, ja juz zassalem wersje polską

4. Ejzo

Ejzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jest ******** ;P

5. Darkman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też już mam nagraną wersję PL, ale nie wiem czy już ją odpalać. Jakby było gdzieś info, że już jest jest w sklepach, jak niektóre gry, to bym się nie obawiał grać przed premierą :)

6. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    zgrywaj śmiało już tomb jest z pl i działa , sam posiadam, a jak premera 5 to 5 będzie dopiero w sklepach

7. Darkman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak nie ma jeszcze w sklepach, to lepiej jeszcze poczekam. Zawsze o wiele mniejsze prawdopodobieństwo bana.

8. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa

przy rgh nie trzeba czekać :fat: i to jest plus :fat: , a przy lt lepiej poczekać do premiery u nas w polsce

9. Darkman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie, lecz czasem zdarza się tak, że gra już wyląduje w sklepach jeszcze przed premierą i wtedy zawsze gram, bo jest to tzw. wyciek kontrolowany i MS się tego nie czepia :)

btw. Fakt, przy RGH nie trzeba czekać i ma masę innych zalet, ale jednak pograć sobie np. w FIFE online, to fajna sprawa, a na to RGH mi nie pozwoli (jeszcze) :)

10. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    zgrać to sobie można np: dziś ale lepiej poczekać do premiery z graniem niż dostać bana i z grania przez neta z nici, ale przy rgh masz różne zamienniki xbl np system link i też można grać przez neta

11. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest na torrentach. Jak masz lt to lepiej odłącz kabel od neta

12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum