1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomb Raider.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kamilloks, Czerwiec 23, 2012.

1. Kamilloks

Kamilloks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    Siemano wszystkim. Wiecie czy Tomb Raider nowy będzie miał polskie napisy ? Bo na stronie euro rtv i agd jest napisane że wersja angielska. Więc moje pytanie czy będzie po Polsku. Bo jeśli nie to ja osobiście jej nie kupię. Może wypowiecie się na temat gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Za wcześnie jest by stwierdzić czy gra zostanie spolszczona, pamiętaj że gra wyjdzie w 2013 roku i chyba na razie nie ma przydzielonego polskiego dystrybutora

4. Kamilloks

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
  5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wzorowanie się na tym sklepie to nie jest najlepsza opcja, przecież oni sprzedają pralki, telewizory, suszarki... Gry-Online.pl,Gram.pl czy Ultima.pl to tak, ale nawet oni ze szklanej kuli się nie dowiedzą, czy dana gra będzie po polsku, jeśli im dystrybutor wcześniej nie powie.

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mnie wersja nie interesuje ang problem dla was?:)

7. Kamilloks

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    #MrDraiger - wiesz pralki, lodówki, zamrażarki itp itd tak czy siak ja patrzę w jakim sklepie jest najtaniej jeśli interesuje mnie coś nowego a nie czym ten sklep handluje bo równie dobrze mogę to kupić od człowieka z bloku obok mnie jeśli będzie miał to co mnie interesuje nowe. A co do tego czy angielski dla mnie stanowi problem to odpowiadam tak. Nigdy nie byłem dobry z języków obcych. A angielski jest u mnie tragiczny praktycznie zerowy. Sam się dziwię jak daję radę grać w gry po angielsku, chodź to już jest bardziej wprawa manualna.

8. TheGraac

TheGraac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    No ta strona jest jakaś nie tego... W grach można już "zamówić" gta V. Nie wiem o co tam chodzi

9. Kamilloks

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    No wiem. Ale ja nie kupuję z aż takim wyprzedzeniem. Mam zamiar u nich kupić CODA BO2, AC3 Edycja Kolekcjonerska i NFS MW, ale zobaczę jak to wyjdzie. Kupiłem u nich Wiedźmina 2 i byłem zadowolony ogółem. Trochę długo trwało to wszystko z wysyłaniem kuriera i wgl ale ogólnie dobrze.

Wczytywanie...

Poleć forum