1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tomtu

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Tomtu, Styczeń 17, 2015.

1. Tomtu

Tomtu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Cześć iksboksowcy. Ja już trochę stary jestem, w tym roku skończę 36 lat. Pierwszą konsolę x360 kupiłem synowi ponad 2 lata temu. Przez rok praktycznie się jej nie dotykałem (nie licząc 3-4 sezonów fify 13). W listopadzie 2013 kupiłem używanego far cry 3...no i się zaczęło. Wciągnęło mnie na maxa. Potem było GTAV, Assassin's Creed 4, Watch Dogs, Ghost Recon, Dishonored i początek antologii AC. Aż miesii temu kupiłem x1. Gram teraz w Dragon Age Inkwizycję, posprzedawałem trochę gier ze starego xboxa i kupiłem nowe GTAV, dziecko dostało Forza Horizon 2 i The Crew.
    Tak że giercowanie łyknąłem na całego...tylko te franki takie drogie:-(

2. Lotnik421 Xbox One

3. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witamy Frankowicza ;)

Teraz gry najlepiej brać w kredo na franki
    bo jak spadnie za kilka miesięcy to będzie mniej do spłacania :)

Tomtu lubi to.

Poleć forum