1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tony Hawk ktory najlepszy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fede, Luty 21, 2009.

1. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wedlug was ktory z Tony Hawkow jest najlepszy bo ja nie gralem w zadna czesc od pro sketerow a chcialbym z kumplami popykac na dwoch.W Pro sketerach podobalo mi sie przechodzenie gierki.Wiecie zbieralo sie te literki SKATE,tasmy,punkty to mi sie podobalo.Jak bedziecie wymieniac tytuly to prosilbym o jakies wyjasnienie dlaczego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mi sie bardzo podobał american wastleand czy jakos tak. Pamiętam kupiłem grę w extra klasyce a katowałem w nią chyba z rok bo gra przez siec wymiata. Single player tez wymiata i tak jak nigdy nie lubiałem grac przez siec to w tej grze katowałem bez umiaru ;). Pamięta jak miałem rekordzik 20 mln...to były czasy;p

4. grzybek214

grzybek214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie american wasteland najlepsze. Świetna kampania , świetne multi. Ale kampania wymiata.

5. Fede

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i jest problem nigdzie nie moge znalezc Tony Hawka American Wastelands do sciagniecia na xboxa 360.Jezeli macie jakis link do sciagniecia to bylbym wdzieczny byle nie na rapidshare.Moze to byc nawet *******

6. donvito10

donvito10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najlepszy jest Tony Hawk pro skater 2
    Gra Legenda jedna z najlepszych wogóle

wszystkie następne to już odcinanie kuponów

7. martwycx65

martwycx65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Połaniec
    DLa mnie był kozacki THPS3 :)
    Bardzo dobrze mi sie w niego grało :)
    Ale 2 tez niczego sobie była na PSone

8. Fede

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Taaaak pamietam Pro sketer 2 na psone ile my z kumplami zesmy sie w to nagrali i teraz wlasnie szukam czegos na xboxa 360.W proving ground gralem na ps2 i nie przypadl mi do gustu za bardzo.American Wasteland fajnie sie prezentuje z filmikow tylko ze nie moge nigdzie go znalezc.Z checia bym kupil oryginal no ale mam 16lat a starzy na gre kasy mi nie dadza.

Wczytywanie...

Poleć forum