1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tony Hawk's Pro Skater HD

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez SymbianX, Lipiec 30, 2012.

1. SymbianX

SymbianX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tu i tam
    No wlasnie, gierka miała premiere juz 18 lipca i nadal nie ma jej w dziale ISO ani w tym...
    Grał ktos juz ? Jak opinie ? Jak wrazenia ?

Dodam tylko, ze jako nastolatek zakochalem sie w grze THPS 2 na PC i baaaardzo chetnie bym powrocil wspomnieniami do odswiezonej wersji Tonego ......

pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Powiem Ci tak. Jest to remake 2 pierwszych części :) Jest pare nowych wyzwań ale mapy zostały takie jakie były. Gra chodzi na silniki Unreal 3 (jak mi się silniki pomylily to mniie poprawcie) przez co ciekawie wygląda. Jak lubiłeś poprzednie części to bedziesz w raju :D

4. Kastet

Kastet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie to jest przestępstwo - zlikwidowali według mnie najważniejszy tryb rozgrywki czyli na podzielnym ekranie.... A przecież z tego słynął Tony ;)

5. Maniako1983

Maniako1983 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Radom
    Mi w odświeżonego Tonego gra się świetnie. Na liście znajomych mam niestety tylko 3 osoby z tą grą. Jeżeli posiadacie ten tytuł i macie ochotę na wspólną grę zapraszam do znajomych na XBL. Mój gamertag to Maniako1983

Wczytywanie...

Poleć forum