1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tony Hawk's project 8 - niski framerate

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Martin KRST, Lipiec 22, 2010.

1. Martin KRST

Martin KRST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    wczoraj kupiłem xboxa 360 slima i th project 8 troche mnie denerwuje to ze podczas gdy mam przed soba odlegly tereen strasznie framerate skacze :( macie na to jakies rady ? da sie cos z tym zrobic czy po prostu trzeba sie przyzwyczaic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Chyba nie da się nic zrobić ponieważ w konsolach nie ma opcji ustawiania grafiki tzn. detali, obiektów itp tylko jasność ekranu. Ale zobacz jeszcze bo chociaż w Tekkenie 6 jest motion blur do ustawiania wiec musisz zobaczyć sam.

4. Martin KRST

Martin KRST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    no patrzyłem w ustawieniach nic sie nie da zmienic, liczylem na to ze moze jakies latki sa co poprawiaja te bugi, ale nie logowalem sie jeszcze nalive wiec nie wiem...

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pacz :
    [Title Update] Tony Hawk Project 8 Title Update #2 - Digiex

Najnowszy może coś zdziała.

Wczytywanie...

Poleć forum