1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tony Scott chciał zająć się filmowym Gears of War

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 22, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tony Scott, reżyser, który w niedziele popełnił samobójstwo, chciał wyreżyserować film Gears of War.

Tony Scott kojarzony jest przede wszystkim z filmem Top Gun, ale reżyser na swoim koncie miał też takie dzieła jak Wróg Publiczny, Człowiek w ogniu czy świetny, moim zdaniem, Prawdziwy romans. Możemy więc żałować, że nie stworzy już więcej filmów - tym bardziej że bardzo chciał zająć się ekranizacją Gears of War.

O sprawie dowiedzieliśmy się teraz, czyli już po śmierci reżysera. Informacją podzielił się z nami Jeff Katz, były pracownik wytwórni New Line Cinema. Zdradził on, iż Tony Scott bardzo chciał pracować przy filmie Gears of War.

Z kolei Cliff Bleszinki na Twitterze przypomniał spotkanie z reżyserem, na którym Scott zaprezentował plany związane z filmem. Ostatecznie wytwórnia postawiła na innego twórcę, reżysera Szklanej Pułapki, który ostatecznie w 2010 roku zrezygnował z tej funkcji. Związku z tym prace nad kinową wersją Gears of War stoją w martwym punkcie i na razie niewiele wskazuje, by coś się w tym temacie zmieniło.

Szkoda.

źródło : •• Tony Scott chciał zająć się filmowym Gears of War

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Będzie na pewno, modne stało się bicie kasy z filmów na podstawie gier i odwrotnie.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Niech Oni wszyscy w końcu zrozumieją, że nie da się zrobić dobrego filmu na podstawie gry (Na odwrót też).

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chyba mało filmów oglądałeś na podstawie gier. Hitman, Książe Persji, Silent Hill? To są słabe filmy Twoim zdaniem? Arcydzieła to nie są, ale z pewnością są one dobre. Polecam nadrobić zaległości.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ją tam lubie filmy na podstawie gier zwłaszcza jak w takowe grałem :-X
    Tak jak powyżej kolega napisał nie są to filmy najwyższych lotów ale miło się ogląda i dlatego nie rozumiem pojęcia żeby producenci opuścili nagrywanie filmów na podstawie gier.to może hehe krok dalej iść i na podstawie książek też nie nagrywać? Przecież książka zawsze lepsza niż film ?:-D
    Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No tak, bo Ty przecież wiesz lepiej ode mnie co ja oglądałem. Hitman może i był dobry jako film, ale do gry nie ma podejścia. Książe Persji był jak dla mnie przeciętny, a Silent Hill to już w ogóle crap tysiąclecia. Takiej parodii gry-horroru, to w życiu nie widziałem. Zagrałbyś choć przez chwilę w Silent Hill'a z PSX, to byś przynajmniej wiedział o co mi chodzi.

8. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie Hitman i Książe Persji to świętokradztwo (filmy)...

9. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Bardzo jestem za gears of warem, niestety brak ihas'a uniemozliwia mi gry w 3 czesc. A film bym z milaaaa checia obejrzal, nawet gdyby byl to tylko crap. Byleby tylko nawiazywal do fabuly gry. Mam nadzieje ze ktos inny sie zajmie tym ; ).

Wczytywanie...

Poleć forum