1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Topology data a wypalanie 97%

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zangetsukun, Grudzień 26, 2011.

1. Zangetsukun

Zangetsukun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    C4Eva zaleca wypalanie z IHas po patchowaniu topology data. Natomiast płyty wypalane metodą 97% dalej działają, można za to szybko wyłapać bana. Mnie live nie interesuje więc 97% jest spoko (nie muszę inwestować w napęd.) I tutaj moja teoria: skoro topology data jest dla wypalania na IHas (czyli 100%) to w metodzie 97% te dane chyba nie znajdują zastosowania (bo iso niekompletne.) I tutaj pytanie: czy ktoś po wrzuceniu LT v3.0 próbował uruchomić kopię w metodzie 97% bez topology data? Jeżeli tak to z jakim skutkiem? Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    kopie 97% mają normalnie działać o ile wgrasz do iso z netu 100% lub zegrasz kopie z ihas i wgrasz patche do tego iso i nagrasz sobie jeszcze raz na 97% , na lt 2.0 i kopie 97% bez cichej i dasha działają normalnie, lub najnowszy dash brak cichej i kopie ihas tez śmigają

4. Zangetsukun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piszesz bardzo chaotycznie. Precyzując pytanie: mam mieć iso 97% czy iso 97% + patch topology data. Oraz "działają - sprawdziłem" czy "mają działać" - bo to też jest różnica.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    iso 100% na dysku do patchów,ale kopie 97% nie nadają się do zgrywania i patchowania i nagrywania jeszcze raz. bo ms będzie napewno aktualniał tablice i trzeba z nowszym dashem znowu nagrywać/patchować

6. Zangetsukun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Info od C4Eva:
    "
    Official release of the iXtreme LT+ v3.0 for Benq and phat Liteons
    - Support for topology data on AP25 enabled titles. Will correctly answer any ap25 challenge eliminating need for dae.bin to create a backup.
    - No need to make new backups everytime dae.bin is updated on console
    "

Ciekawe czy tylko dla IHas czy dla 97% również to info obowiązuje.

7. trunus

trunus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Każda gra z XDG3 musi być spaczowana tak to nie pójdzie... nie wazne czy nagrywane ihasem czy normalną nagrywarką...
    chodzi oczywiscie tylko na LT+3.0

8. Zangetsukun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z innej beczki: C4Eva udostępnił patche dla określonego Disc Profile ID. Nie mogę znaleźć informacji czy i ew. jak wydobyć to info z iso. Jest to wykonalne czy teraz grupy scenowe będą zmuszone podawać je osobno?

Wczytywanie...

Poleć forum