1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Topology data are blank a najnowsza przeróbka lite on

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hotripper, Wrzesień 28, 2012.

1. hotripper

hotripper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mając Batmana Arkham City i przepuszczając go przez abgx' wyskakuje że pustki przy topologii. Czy konsola odczytująca najnowsze gry (właśnie ukończyłem Darksiders 2) łyknie Batmana?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Jeżeli masz LT 3.0 a gra przy drugim skanowaniu abgx'em wyskakuję: Topology Data are blank to gra nie będzie działać :D
    Być może skanowałeś tylko raz... Przeskanuj jeszcze raz i za drugim razem powinno być na zielono :p

4. hotripper

hotripper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź.

Posta publikowałem, bo ostatnio miałem problem z Risen 2 którego nadal nie odpaliłem. Zapomniałem tylko że Risen ma obraz o wielkości poniżej 8GB, a Batman > 8GB. Risena na lt 3.0 czy na ostatnim do hitachi nie mogę odpalić

Wczytywanie...

Poleć forum