1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TOSHIBA 32" REGZA LCD 32AV500PG czy LG 32" LCD 32LG3000

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez CoOokie, Maj 3, 2009.

1. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Witam. W końcu uzbierałem 1500zł na LCD do Klocka i mam do wyboru te 2 telewizory, mianowicie TOSHIBA 32" REGZA LCD 32AV500PG oraz LG 32" LCD 32LG3000. Który z nich polecicie? Toshiba ma lepszy kontrast dynamiczny - 18000:1 czy 20000:1, nie pamiętam, LG natomiast 15000:1, ale LG ma większy współczynnik jasności - 500 cd/m2, a Toshiba 450 cd/m2. Dodatkowo LG 8 ms czasu reakcji matrycy przy 6 ms Toshiby, co czytałem jest rozsądnym minimum do gier z szybką akcją (a takie właśnie lubię). Za LG przemawia jeszcze pseudo dźwięk przestrzenny, przy zwykłem stereo u Toshiby.
    Wziąwszy pod uwagę wszystkie za i przeciw obu modelów bardziej odpowiada mi Toshiba, głównie za sprawą 6 ms reakcji matrycy. A może doradzicie mi coś innego? Dodam tylko, że w grę wchodzą LCD dostępne czy to w EURO RTV/AGD lub Media Markt na miejscu w Koszalinie (nie chcę kupować przez neta + chcę go mieć jutro, bo Juwenalia w Koszalinie = tydzień wolnego :) ). W Euro mogę sprawdzić dostępność danego LCD, do MM jutro się przejadę i zobaczę co mają dostępnego.
    Za wszystkie uwagi i opinie z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. zenon

zenon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kazdy ci poleci to co ma lub to co mu polecil inny :)
    ja na przyklad mam w sypialni od trzech dni 32lg3000 i jestem zadowolony.nie jestem fanem techniki lcd (nigdy bym sobie nie kupil duzego lcd do pokoju glownego) ale jako 32 caloweic w sypialni (ogladam z odleglosci 180 cm) moj lg spisuje sie calkiem dobrze.
    obraz po componencie bardzo dobry,po vga ujdzie w tloku a po hdmi (bluray player) bardzo dobry.
    mkv po vga sa o milion razy ostrzejsze niz skalowane dvd.smuzenie zauwazylem tylko przy snookerze.przy pilce nie zauwazylem zadnych negatywnych cech lcd.

summa summarum: za 300€ bardzo sobry sprzet do sypialni czy kuchni :)

4. Xboxerr

Xboxerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mazowsze
    Widzialem w sklepie tego lg3000 tylko w wersji 42 cale sygnal byl podpiety hd mistrzostwa europy i musze powiedziec robi wrazenie nie wiem jak ma sie sprawa z sd i ze smuzeniem w szybkich scenach ale wygladalo to naprawde fajnie . Jak za taka kase ja bym sie skusil no chyba ze mozesz naciagnac troche budzet :)

5. CoOokie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    A te 8 ms to nie za dużo jak na czas reakcji? Bo jak wystarczy, to się na LGka skuszę w takim razie :)

6. Xboxerr

Xboxerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mazowsze
    8 ms to jest sporo . Ale tez nie wiadomo jak jest w rzeczywistosci . Nowy model samsunga ma 4 ms ale to jest tylko taka marketongowa paplanina dla mas ktore na tv znaja sie srednio albo wcale najlepsze jest podniecanie sie kontrastem samsung jest w tym mistrzem . Najlepiej przejsc sie do jakiegos sklepu ze swoim ixem i potestowac sobie . Jesli dobrze zagadasz to moga Ci udostepnic taki TV najlepiej powiedz ze jestes bardzo zainteresowany :) Jest tez taki sklep internetowy(nie bede reklamowal) w ktorym mozesz zamowic sobie 3 tv oni Ci przywoza do domu a Ty wybierasz ktory Ci najlepiej pasuje . Wiadomo w sklepie to inaczej wyglada . W pokoju mozesz przetestowac czy oswietlenie za bardzo wplywa na jakosc obrazu sprawdzic na wlasnych sygnalach i wtedy podjac decyzje ;)

7. adeek

adeek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    CoOokie nie przejmuj się tam zadnym 8 ms w tym LG ;p Powiem tak, Mam podpietego X'a poprzez kabel HDMI pod tego LG 32 3000 i nie narzekam. Obraz jest wyświetlany bd dobrze czy to w spokojnych momentach gry czy w nie wiadomo jakiej jatce ;p Przez 4 miesiace uzytkowania ani razu mnie nie zawiódł w grach Xbox. Jedyny mankament tego telewizora, zreszta jak co drugiego lcd to burczenie pseudo basu przy wyzszej glosnosci. Ale zawsze mozna podpiac jakies tanie "kino domowe" z tesco ;p Ogolnie polecam. A i jakbys nie znalazl tego LG 3000 to rozgladaj sie za LG 2000 bo jest identyczny tylko ma 2wejscia HDMI a nie 3 :) uff koniec. W razie pytan wal smialo.

8. CoOokie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Dzięki wielke adeek, w takim razie ide jutro po 32LG3000 :) Temat do zamknięcia :DD

Wczytywanie...

Poleć forum