1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Totalny szmelc - Parę pytań v2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ergiet, Grudzień 8, 2014.

1. Ergiet

Ergiet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio nabyłem sobie całkiem niezły kłopot za niewielkie pieniądze. Kupiłem konsolę z uszkodzonym napędem z zamiarem przerobienia jej, ponieważ wyszedłem z założenia, że napędu i tak nie będę potrzebował. Niestety uszkodzony napęd nie był to jedyny problem konsoli. Poziom wiedzy ponad poziom przeciętnego gracza osiągnąłem około tygodnia temu ale było już za późno. Zostałem z konsolą w której:
    a) Występuje błąd 0102 - z tego co wyczytałem zimne luty pod GPU.
    b) Uszkodzony napęd (imo. wina software)
    c) Błąd E66. O nim wyczytałem dopiero przed chwilą. Występuje on przy próbie aktualizacji systemu przy którymś ktoś kiedyś próbował majstrować. Musiał to robić ktoś na prawdę nieudolny...

Jeśli wiecie czy mogę coś zrobić z tą konsolą aby uzdatnić ją do grania nic nie stoi wam na przeszkodzie aby podzielić się ze mną tą informacją. Z góry serdecznie wszystkim dziękuję.

Aha no i jeszcze jedna sprawa. Konsola z powodu RROD zaczyna działać jak najpierw postoi tak z 15 minut na błędzie i się nagrzeje. Potem reset i odpala normalnie. Pytanie czy jeśli będę odpalał ją w ten sposób mogę ją jeszcze bardziej uszkodzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kompot to byś jeszcze wypił, a to?? Do kosza jedynie ...
    A tak poważnie, to naprawa za dużego sensu nie ma, bo będzie kosztowna, a i błąd zapewne powróci z czasem.

4. Ergiet

Ergiet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Well... przynajmniej mam ładne dvd za 130 zł ;_; Co do napędu on teoretycznie działa tyle, że jak wsadziłem do niego Fifę 2006 wyskakuje komunikat abym wsadził płytę do konsoli xbox 360 ;_; Skoro tak mówisz postaram się jeszcze zwrócić to dziadostwo choć marne szanse, że mi się to uda...

W przypadku jeśli miałoby się nie udać.. Skoro udaje mi się odpalać konsolę jak jest zagrzana to teoretycznie mógłbym tak z niej korzystać o ile na dłuższą metę nie stałoby się to dla niej uciążliwe. Na allegro widziałem aukcje typu http://allegro.pl/lost-planet-3-far-cry-3-gta-v-star-wars-the-i4711663800.html . Do tego nie potrzebowałbym napędu tylko najnowszego systemu. Czy dałbym radę sam naprawić E66? Ew. jest sens pisać do microsoftu o odblokowanie konsoli gdyż taką kupiłem i nie jest to moja wina?

5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie odbanuja Ci konsoli jesli o to chodzi :)
    A napedu nie naprawia, bo niby jak ? :p Zreszta odpisza ze jakbys nie kombinowal z napedem to by dzialal.

U M$ na stronie pisze o odsprzedawaniu konsoli, poczytaj :)

Wczytywanie...

Poleć forum