Towel trick

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam falcona, data produkcji 2006, facet z UkenService powiedzial, ze nie oplaca sie go naprawiac (RRoD). Czy oplaca sie bawic w Towel Trick? Czy taka konsola po kuracji grzewczej okryta koldra wstanie na chociaz pare godzin? DZIEKI pozdrawiam ;)

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie falcon, a xenon. Zapewne nie wstanie.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Remix27

Banned
Zobacz jaki rrod i do koca moze zadziala w co watpie na ta chwile.
 

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Ok pomylilem sie, data to 2007-09-01, wlasnie go chlodze, glownie mi chodzi o chwilowa rozrywke, a jakby pochodzil ze dwa dni to juz pelnia szczescia ;3
A rrod z tego co pamietam to 0012 albo 0002, cos z zimne luty GPU.
Wysłane z mojego GT-S6500D

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

Remix27

Banned
Zalezy od rrod postestuj juz sie gorzej nie zepsuje pozniej na czesci to sprzedaj. Zobacz jaki numer i wykonaj fix z youtube moze za dziala.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz "naprawy domowym sposobem" są jak poradnik jak dobić swoją konsolę, ogólnie niektórzy mówią że po grzaniu w kocu ich xenon'y odżyły na kilka-kilkanaście godzin równie dobrze może Ci już wcale nie wstać. Jeżeli jesteś pewien spisać jej szczątki na straty to możesz się bawić, a przy okazji w 2006 nie było falcon'ów masz prawdopodobnie xenon'a :p
 

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz "naprawy domowym sposobem" są jak poradnik jak dobić swoją konsolę, ogólnie niektórzy mówią że po grzaniu w kocu ich xenon'y odżyły na kilka-kilkanaście godzin równie dobrze może Ci już wcale nie wstać. Jeżeli jesteś pewien spisać jej szczątki na straty to możesz się bawić, a przy okazji w 2006 nie było falcon'ów masz prawdopodobnie xenon'a :p
A juz i tak mi nie zalezy. Jesli wierzyc facetowi z serwisu to konsola jest po przejsciach (ja ja odkupilem) chce jeszcze te ostatnie pare godzin pograc i wylozyc konsole na szafke, przy czym bede inwestowal w sprzet od Sony :)

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

Remix27

Banned
Ja po rrodach to mozesz z kolegami na podworku w nia w pilke pograc. Bo nic tam sie na czesci nie przyda . Ja masz luty gpu czasami matoda koc lub suszarka, albo odlacz wentylatory. Nagrzeje sie mac to moze chwyci na chwile. Na youtube pelna fajnych trickow jak naprawic na chwile dobic.
 

Sokar

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz się bawić i spisałeś tą konsolkę na straty, to możesz pobawić się z kuchenką :) U mnie zadziałao w przypadku XBOXa (jedynki! - podczas startu fragował, nieraz się nie włączał wcale), PSXa (wieszał się na ekranie startowym) oraz GF 8800GT (wykonane trzy razy - ostatni raz około 8 miesięcy ):)

Wykonujesz na własną odpowiedzialność :)


Aha, no i zdejmij wszystkie plastiki jakie się tylko da zdjąć (prócz tych zespolonych z płytą główną) ;)

No i oczywiście bez termoobiegu :D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
R.I.P. Z kuchenka wole sie nie bawic, jeszcze mama mnie zabije ;D W kazdym razie dzieki za rady i pozdrawiam

P.S. Wymienie X360 dziala 100% Data: 2007-09-01 na PS3! .


Temat mozna zamknac

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

Remix27

Banned
Schowaj to do szafy nikt sie za to nie zamieni na ps3.
 

ZiK

Użytkownik
Użytkownik
kumpel tak stawial na nogi falcona ;] tydzien podzialal po czym wyzional ducha
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Oczywiście takie triki dobijają konsolę ostatecznie, ale mój Xenon z 2006r. po takim czymś(tzn. wygrzanie suszarką, nowa pasta Arctic Silver 5, X-Clamp na śrubach - nie za mocno przykręcone, ale nie lekko, radiator musi dobrze stykać się z rdzeniem, bo konsola głośno będzie chodzić) chodził ok. 3 miesiące bez zająknięcia. Pewnie to jakiś cud był:).
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zamykam
 

Do góry Bottom