1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Towel Trick"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djmaxnew, Czerwiec 19, 2010.

1. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elo niedawno moja konsola przestała działać przez e74 przeglądałem filmy na youtube i wdg mnie najmniej inwazyjną metodą naprawy było owinięcie konsoli w 2 ręczniki. Ok zrobiłem tak po 20 minutach konsola złapała 2 diody :D. A więc jak to zauważyłem użyłem wiatraka do schłodzenia konsoli. Gdy to zrobiłem ku mojemu zdziwienu konsola zaczęła działać :yeye:. Jak myślicie czy przy dobrym chłodzeniu ( 2 wiatraki 1 z boku 2 pod spodem konsoli z tyłu nie daje bo to nie działa) jest szansa ze konsola jeszcze będzie działać długo? Aha zapomniałem dodać ze po 2 godzinach gry w gta 4 konsola jest zimna od spodu a z wiatraków wieje ciepłe powietrze

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie rozumiem jak można naprawiac elektronike ręcznikami, takie coś działa tylko na niekorzyśc xboxa

4. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    też tak mówilem ale koniecznośc mnie skłoniła do tego pozatym jezeli luty są zgrzane znowu od temperatury to przy dobrej wentylacji chyba nic nie będzie :D

5. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pożyjemy, zobaczymy narazie jesteś na plus więc możesz się cieszyc :D

6. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Panie! Tuż to magia jest!
    Jak mi się...tfu tfu, odpukać w niemalowane, splunąć przez ramie zepsuje konsola sam z czystej ciekawości opatulę ją w ręczniki, bo to jest wręcz niesamowite. :)

7. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi wywaliło RROD`a 0020, owinąłem w koc (dosyć duży i gruby) zostawiłem na prawie godzinę. Później go wyciągnąłem podpiąłem do monitora i ku mojemu zdziwieniu odpalił i jak na razie mam spokój. Może i idiotyczna metoda ale czasem działa ^^

Wczytywanie...

Poleć forum