Toy Story 3

kylex

Użytkownik
Użytkownik
Grał ktoś w tą grę? O co w niej chodzi bo nie za bardzo nadążam za panującym w niej chaosem?
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Mój młodszy brat przeszedł tą grę (z moją małą pomocą). Są w tej grze misje nawiązujące troche do filmu Toy Story 3 oraz tryb sandboxu w którym dostajesz questy od różnych mieszkańców zabawkowego, westernowego miasteczka.
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
gierka ogólnie spoko da się pograć :) mnie osobiście się podobała
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
powiem, ze bez sensu ;) mogli chociaz po polsku wypuscic albo z napisami dla dzieci by mialy radoche lub zawsze mozna by bylo pomoc a takto namieszane strasznie :) Swinka i tak jest najlepsza!
 

Seavolv

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak, dałem pograć mojemu 5 letniemu synowi bo uwielbia TS ale stwierdzam że ta gra raczej dla dorosłych niż dla dzieci, poziom trudności w niektórych konkurencjach jest masakrycznie wysoki, a np. w tym teksańskim miasteczku czasy wyrobienia niektórych konkurencji wyśrubowane na maxa. Gra gdzie gramy Buzzem Astralem i niszczymy Zorga wymiata. Ogólnie można pograć trochę można żałować że nie ma wersji PL i gra bardziej dla jakiś 10+ lat no chyba że dzieciak dobrze ogarnia granie na padzie i orientuje się o co chodzi w takich grach z tym że ja z tym miałem na początku kłopot :D.
 

Do góry Bottom