1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TP LINK i Xklocek

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hasiu89, Styczeń 24, 2010.

1. hasiu89

hasiu89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    Witam

Od jakiegoś czasu jestem właścicielem klocuszka. Mam też modem, z którego korzystam już dość długo (komp i laptop). Jednak mam problem z klockiem bo postanowiłem go podłączyć do neta. Kiedy podłączam kabel bezpośrednio do konsoli internet działa. A kiedy próbuję podłączyć do routera to netu ni widu, ni słychu na konsoli, a na kompie jest. Jakby do routera dodali pełną instrukcję po polsku to byłoby może dobrze, a dodali tylko skrawek arkusza papieru ze skróconą instrukcją, z której i tak dużo trzeba sie domyślać.. Użyłem szukajki i wiem, że kilka osób ma ten sam router co ja jednak nikt nic nie pisze jak to podłączyć. Router to TP LINK (model TL-WR340G). Proszę o pomoc. Internet mam kablowy (firma działająca na terenie mojego miasta - MultiMetro), a łączę się za pomocą jakiegoś PPPoE.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

4. hasiu89

hasiu89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    Dzięki wielkie ;) Tego nie znalazłem w szukajce.

Wczytywanie...

Poleć forum