1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trackmania Turbo zostało opóźnione na przyszły rok

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 1, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Deweloperzy chyba naprawdę się uwzięli i po kolei uciekają z premierami na przyszły rok. Tym razem los ten spotkał Trackmania Turbo, które dostało nową datę premiery.

No, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Twórcy Trackmania Turbo przenieśli grę na początek 2016 roku, nie podając jeszcze konkretnej daty. W zamian jednak chcą wykorzystać dodatkowy czas na wzbogacenie kampanii i ulepszenie interfejsu użytkownika. Ekstra wsparcie dostanie także tryb wieloosobowy, który również ma ulec urozmaiceniu. Deweloperzy mają prawdopodobnie zamiar ściągnąć trochę funkcji społecznościowych z Driveclub, co zapowiadają pod szumną rywalizacją z naszymi znajomymi.

Co by nie mówić, Trackmania Turbo zapowiada się na dosyć interesującą grę. Jakiś czas temu serca Plusowiczów podbił Rocket League. Mamy nadzieję, że Trackmania Turbo pójdzie w jego ślady w kwestii czystej zabawy, jaką może dawać gra wideo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Lepiej przenieść premierę niż wydać bubla.

4. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Oj czekam na tą grę. Grałem we wcześniejsze części na PC i świetnie się bawiłem.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1876
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Trackmania? Nawet nie wiedziałam, że ma powstać nowa. Ależ się cieszę z tego powodu :D W każdą trackmanię mogłam grać godzinami, bo to były dobre gry! Super :) Pewnie trafi do moich gier :D

Quertin lubi to.
  6. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czekam.... Time Attack całymi dniami. I ten edytor tras i ich niezliczona ilość. O tak tego XONE potrzebuje!

kuleczka91 i Quertin lubią to.
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1876
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I te wspomnienia ku....zabrakło mi 2-3sek, albo duch mnie wyprzedził. No boskie :D Mimo, że wiele nerwów przy tej grze straciłam to nadal do niej mam ochotę wracać :D

Quertin lubi to.
  8. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    To może kiedyś się zmierzymy haha :D

kuleczka91 lubi to.
Wczytywanie...