1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tragedia z XO po aktualizacjach z "Preview" !!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krycha81, Styczeń 27, 2015.

1. krycha81

krycha81 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Mam wielki problem z konsolą!!
    Jestem użytkownikiem przeklętego programu "Preview" Ostatnio sporo aktualizacji się pojawiało. Prawdopodobnie po pobraniu jednej z nich w niedziele konsola zaczęła świrować, gdzie wcześniej wszystko działało jak należy.

Problemy:
    1. Większość gier się nie odpala (BF4, Dragon Age, Worms'y itd.) I to bez różnicy czy gra jest na płycie czy cyfrowa) W momencie odpalenia pojawia się przez chwilę tapeta z gry a następnie wyrzuca do dashboard'u. Jedyne gry jakie mi działa to Forza 5 Fifa 15 i Titanfall ale tylko w singlu bo w multi w ogóle nie mogę się połączyć gdzie do XBL normalnie jestem zalogowany.

2. Kinect świruje. Co chwila włącza się i wyłącza.

3. Problemy z siecią. W ustawieniach sieci wyświetla, że wszystko jest ok ale gdy dam "Przetestuj sieć dla wielu graczy" pojawia się komunikat "Nie można uzyskać adresu IP połączenia Teredo" stąd pewnie problemy z multi. Dziwne bo laptop działa mi bez zarzutu.

Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja ale niestety nic nie naprawiła :( Nie mam pomysłu co tu zrobić? Czy czekać do oficjalnego update'u który nie wiadomo kiedy będzie i czy naprawi te problemy. Czy przywrócić ustawienia fabryczne i czy to coś da?
    Z góry wielkie dzięki za jakąś podpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pierwsze co się robi w wypadku złego działania jakiegokolwiek sprzętu, czy to telefon czy konsola czy coś innego - to przywrócenie ustawień fabrycznych...

4. krycha81

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    No właśnie myślałem żeby tak zrobić bo to chyba najrozsądniejsze wyjście, boję się tylko że stracę wszystkie zapisane stany gry :( Bo same gry są do odzyskania bez problemu ale nie wiem jak to jest z save'ami niby zapisują się w chmurze ale czy na pewno (podobno większość tak ale niektóre niby nie) A nie za bardzo coś potrafię skopiować je na jakiegoś paluch itp. Jak bym je skopiował to spokojnie mogę robić ustawienia fabryczne.

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Savy masz w chmurze jeśli korzystasz z tej opcji.

6. krycha81

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    A to trzeba jakoś specjalnie włączyć tą opcję zapisu w chmurze czy domyślnie sama jest ustawiona? Jak tam zacząłem zaglądać w opcje gry i dałem na stany zapisu pojawiał się komunikat czy usunąć tyko z konsoli czy "wszędzie" a dalej było wytłumaczenie że usunie wtedy z konsoli i konta XBL to chyba mam zapisane to w chmurze?

Czy przywrócenie ustawień fabrycznych pousuwa wszystkie te nieszczęsne aktualizacje i pozostawi konsolę czystą jak w momencie zakupu?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Aktualizacji ci nie usunie, wykasuj Nie działająca grę i pobierz ponownie

8. krycha81

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    No właśnie chyba usunęło te frajerskie aktualizacje. Bo po przywróceniu fabrycznych proces całej instalacji zaczął się od samego początku i pobrało świeżą aktualizację. Tak czy owak najważniejsze że konsola działa jak należy. Za program "Preview" dziękuję już bardzo i odradzam każdemu kto się nad tym zastanawia. Było fajnie fajnie po kolejnych aktualizacjach wszystko było ok aż w końcu któraś z nich nieźle namieszała i śmierdziało już serwisem. Lepiej poczekać na sprawdzony oficjalny update.

A cały problem nie dotyczył tylko gier bo i kinect i sieć zwariowała.

9. krycha81

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Nie będę zakładał nowego tematu dopiszę go tutaj.

Cała W/W przygoda skończyła się tak, że po przywróceniu ustawień fabrycznych niby wszystko wróciło do normy ale niestety po 1h grania konsola łapała zawiechę i nie szło nic z nią zrobić, a ze środka wydobywało się dziwne cykanie, po 3 takich akcjach przestała się włączać. Odesłałem ją do serwisu. Na dniach wróci do mnie ale chyba już inna.

Moje pytanie jest następujące.

Jako że nie chce więcej takich niespodzianek chciałem zrezygnować z programu Preview. Jak mogę to zrobić? Pytam ponieważ po przywróceniu ustawień fabrycznych aplikacja ''Preview" zniknęła i nie mogłem tego zrobić z poziomu konsoli, a aplikacji nie da się samemu ściągnąć. Czy jest jakiś inny sposób aby zrezygnować z tego programu np. z poziomu konta itp. Wciąż dostaje wiadomości na smartglass'a z informacjami dotyczącymi tego programu także nadal jest aktywny. Proszę o pomoc bo nie chcę więcej bawić się w testera nie sprawdzonych nowości... szkoda nerwów.

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to nie wina programu preview, mojego pierwszego xboxa dopadlo to samo bez uczestniczenia w tym programie, konsola po pewnym czasie zaczela sie wieszac i stukac wlasnie trzy razy, nie potrafili jej naprawic, dostalem nowa

11. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie ciekawi coś innego.

Pochwal się jaką konsole dostałeś z sewisu.... jak już przyjdzie.

stara/nowa/refubrished.

Wczytywanie...

Poleć forum