1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tragiczny problem. Gry 50hz a 60hz

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez m919, Maj 13, 2009.

1. m919

m919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Mój tragiczny problem polega na tym, że mam stary TV 21" crt który wyświetla obraz tylko do 50hz. Po prostu nie mogę zagrać w część tytułów (np. colin dirt, ace combat). Póki co wiem, że mogę grać w fifa street i skate
    1.Jest jakaś lista gier, które wymagają 60hz (chodzi mi o to, żebym wiedział w które gry nie zagram)?
    2.Jak jest z najważniejszymi grami (tzn czy wymagaja 60hz). GTA IV, Mass Efect i wiele wiele innych. :(
    3.Czy jedynym sposobem jest kupno nowszego TV, co raczej odpada, więc zostaje mi odesłanie konsoli (zależnie od ilości gier, ktore wymagaja 60hz).

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    to zbieraj kase no monitor lcd albo nowy tv na raty kiedys...... stare tv i tak za pare lat ida na smietnik bo telewizja w polsce pzrechodzi na cyfrowa i beda one bez uzyteczne raczej:)..a predzej czy pozniej i tak bedziesz musial zmienic tv..wiec oszczedzaj i rob to jak najszybciej bo dla xsa warto sie tak poswiecic:D..a co to tematu to byla lista kiedys na forum...poszukaj.napewno znajdziesz..no chybza ze ktos wie gdzie to ci pewnie wsadzi ta liste tu

4. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz

Wczytywanie...

Poleć forum