Tragiczny problem. Gry 50hz a 60hz

m919

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mój tragiczny problem polega na tym, że mam stary TV 21" crt który wyświetla obraz tylko do 50hz. Po prostu nie mogę zagrać w część tytułów (np. colin dirt, ace combat). Póki co wiem, że mogę grać w fifa street i skate
1.Jest jakaś lista gier, które wymagają 60hz (chodzi mi o to, żebym wiedział w które gry nie zagram)?
2.Jak jest z najważniejszymi grami (tzn czy wymagaja 60hz). GTA IV, Mass Efect i wiele wiele innych. :(
3.Czy jedynym sposobem jest kupno nowszego TV, co raczej odpada, więc zostaje mi odesłanie konsoli (zależnie od ilości gier, ktore wymagaja 60hz).
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
to zbieraj kase no monitor lcd albo nowy tv na raty kiedys...... stare tv i tak za pare lat ida na smietnik bo telewizja w polsce pzrechodzi na cyfrowa i beda one bez uzyteczne raczej:)..a predzej czy pozniej i tak bedziesz musial zmienic tv..wiec oszczedzaj i rob to jak najszybciej bo dla xsa warto sie tak poswiecic:D..a co to tematu to byla lista kiedys na forum...poszukaj.napewno znajdziesz..no chybza ze ktos wie gdzie to ci pewnie wsadzi ta liste tu
 

Pabis

Użytkownik
Użytkownik
Gta dziala :) powiedz jakie gry masz i Ci troche pomoge ;)

a tu masz stronke itp :)

http://x360iso.org/problemy/11279-tytuly-gier-ktore-obsluguja-50-hz.html

Pozdrawiam
 

Do góry Bottom