1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tragiczny problem. Gry 50hz a 60hz

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez m919, Maj 13, 2009.

1. m919

m919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Mój tragiczny problem polega na tym, że mam stary TV 21" crt który wyświetla obraz tylko do 50hz. Po prostu nie mogę zagrać w część tytułów (np. colin dirt, ace combat). Póki co wiem, że mogę grać w fifa street i skate
    1.Jest jakaś lista gier, które wymagają 60hz (chodzi mi o to, żebym wiedział w które gry nie zagram)?
    2.Jak jest z najważniejszymi grami (tzn czy wymagaja 60hz). GTA IV, Mass Efect i wiele wiele innych. :(
    3.Czy jedynym sposobem jest kupno nowszego TV, co raczej odpada, więc zostaje mi odesłanie konsoli (zależnie od ilości gier, ktore wymagaja 60hz).

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    to zbieraj kase no monitor lcd albo nowy tv na raty kiedys...... stare tv i tak za pare lat ida na smietnik bo telewizja w polsce pzrechodzi na cyfrowa i beda one bez uzyteczne raczej:)..a predzej czy pozniej i tak bedziesz musial zmienic tv..wiec oszczedzaj i rob to jak najszybciej bo dla xsa warto sie tak poswiecic:D..a co to tematu to byla lista kiedys na forum...poszukaj.napewno znajdziesz..no chybza ze ktos wie gdzie to ci pewnie wsadzi ta liste tu

4. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    Gta dziala :) powiedz jakie gry masz i Ci troche pomoge ;)

a tu masz stronke itp :)

http://x360iso.org/problemy/11279-tytuly-gier-ktore-obsluguja-50-hz.html

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum