1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trail 48h i granie na split screen

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuRRRza, Grudzień 23, 2013.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Mam problem. Otóż dzisiaj chciałem zagrać z kolegą na split screen na multi w Black Ops 2 i podczas logowania na konto gość wyskakiwał mi komunikat : "Nie można zalogować się do usługi Xbox Live. Użyj profilu, który zawiera prawidłowe dane konta" Dodam ,że dzisiaj skończyło mi się członkostwo gold i wpisałem kod na 48h trial i mogłem grać sam. Wcześniej miałem 12 miesięcy gold i wszystko działało ok mogliśmy się zalogować na gościa. O co chodzi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem w 4 na sc i nikt nie posiadał golda a konsola nie była podłączona do sieci, może to dziwne pytanie ale na to konto możesz się zalogować w pojedynczej sesji ?

4. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na tych kodach pograsz ale tylko samemu. Nie da rady zagrać razem online na trialu niestety - sprawdziłem :(

5. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Nie rozumiem , jak w pojedynczej sesji ? Normalnie wpisałem kod pograłem spokojnie na multi dwa meczyki jakby nigdy nic, przyszedł kolega chcieliśmy się zalogować na "Gość" jak to zawsze robimy i zonk taki komunikat nam właśnie wyskakuje. Może na 48h trial nie można grać na split screen w multi. Ale ciekawe jest też to ,że poszliśmy na lokala (konsola do neta ciągle podpięta) i nawet tam ten komunikat wyskakiwał. Poszliśmy na MW3 i tam jest opcja "Podzielony ekran" no i tam normalnie poszło ja byłem BuRRRza on Gość 2 i graliśmy .
    @edit no ale dlaczego tak ? Nie rozumiem. To muszę kupić dłuższy kod ? Na 14 dni wystarczy czy trzeba na 1 msc brać ? Mam jeszcze 14 tych kodów to na około miesiąc teraz nie wykorzystam ale na feriach easter egg na origins przydałoby się zrobić także będę zmuszony zakupić jakiś kod.

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Ciężko zrozumieć? Musisz mieć konto gold. A trial niestety nie daje golda.

7. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dokładnie trial nie daje możliwości "gościa"

8. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    A kod na 1 miesiąc daje możliwość gry na split screen ? Jak nie to od ilu jest to dostępne.

9. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będziesz miał taką możliwość, bo na 1 miesiąc to już jest "Gold" a nie "Trial".

Wczytywanie...

Poleć forum