1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Trail 7 dni nie działa. POMOCY!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jaca97g, Listopad 14, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jaca97g

jaca97g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam kupiłem 5 kodów 7 dniowych, 3 z nich wykorzystałem i teraz chciałem wykorzystać ostatnie dwa ale... nie przyjmuje mi kodów. Otóż po kliknięciu "potwierdź" wyskakuje błąd "Spróbuj jeszcze raz. Jeśli problem się powtórzy, poinformuj nas, podając kod poniżej na stronie xbox.com/errorhelp, abyśmy mogli go zbadać" Strona którą podają jest o kant du*** rozbić. Czy może mi ktoś pomóc????

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
  4. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Te kody od skittlesow już nie działają sam mam z 10 i żaden nie działa. Na poradniku jak wygenerowac te kody było napisane że kody są ważne do około 1 listopada :( Teraz działają tylko goldy i triale 48h

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum